test

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • tena_horvat

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima..Imam jedno pitanje za vas da li se nekom desilo nešto ovako slično kao i meni😢 Radimo na bebi već duze vrijeme,ali nista,danas sam  kupila test clear.blue digital i uradila sam ga i pokazao je minus. Nešto me je kopkalo i napravila sam novi test i na onoj trakici je bila jako vidljiva plava linija i jedna bledo plava linija sad ne znam dali sam trudna ili to nema nikakve veze sa testom   A digitalni test je pokazao minus.

  • baMAMA

    Broj poruka: 129

    Prijavi adminu

    Citala sam ovdje na forumu da su ti Clearblue testovi znali biti nepouzdani. Ako vam je drugi test pokazao plus rekla bih da je to to! Cestitke!

  • Deleted user

    Broj poruka: 45

    Prijavi adminu

    Ja uzimam gravignost mini u dm-a, ne koristim clear blue citala sam da su curama svasta pokazivaili.. jesi uzimala novi test, radila betu??

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.