Sve promjene kože u trudnoći: od mrlja do strija

Pregledaj članak

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar rhaea

    rhaea

    Broj poruka: 127

    Prijavi adminu

    Kako se riješiti tih hiperpigmentacija, cijelo lice mi u tim groznim mrljama!!! Koristila sam jedno vrijeme kremu iz DM na bazi C vitamina al nikakav napredak nisam uočila. Jel ima kakav kozmetički tretman koji to uklanja il bilo što drugo a da je učinkovito? Hvala

  • lolika

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    rhaea


    Kako se riješiti tih hiperpigmentacija, cijelo lice mi u tim groznim mrljama!!! Koristila sam jedno vrijeme kremu iz DM na bazi C vitamina al nikakav napredak nisam uočila. Jel ima kakav kozmetički tretman koji to uklanja il bilo što drugo a da je učinkovito? Hvala

    draga rhaea,izbjegavaj sunce,a mrlje će ti se povući nakon poroda,koliko znam za sada nema nekog riješenja koje može to riješiti u trudnoći,ali nebrini one nestanu kada rodiš :))

  • Avatar rhaea

    rhaea

    Broj poruka: 127

    Prijavi adminu

    Ma zato me i muči jer sam rodila prije godinu i pol, a mrlje još tu. Inače imam sitne pjegice a sad još te mrlje.. Stalno mažem zaštitnim kremama i izbjegavam sunce pa ako netko zna nešto učinkovito pomagajte! Il možda u slijedećoj trudnoći za razliku od prosle zablistam ;)

  • lolika

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    rhaea


    Ma zato me i muči jer sam rodila prije godinu i pol, a mrlje još tu. Inače imam sitne pjegice a sad još te mrlje.. Stalno mažem zaštitnim kremama i izbjegavam sunce pa ako netko zna nešto učinkovito pomagajte! Il možda u slijedećoj trudnoći za razliku od prosle zablistam ;)

    hehehe,jasnao mi je,al nemoj da te brine,moja sestra je rodila prije dvije godine i jos uvijek ima fleke,to valjda s vremenom prode :)

  • Avatar leana24

    leana24

    Broj poruka: 65

    Prijavi adminu

    Naravno da ima pomoci. Otiđi par puta u kozmeticki salon na mikrodermoabraziju . Mozes probati i sa laserom. Ja sam mrlje dobila u prve dvije trudnoce sa deckima ; dio se povukao nakon poroda ,a dio sam maknula kod kozmeticara.
    Sada, u trecoj trudnoci ( sa curicom) nemam nijednu mrlju: Ali izbjegavam sunce i mazem se :)

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.