Metoda rađanja: Stolčić skraćuje vrijeme poroda

Pregledaj članak

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • snježana

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Mame..ima li itko iskustva s ovim načinom poroda!?

  • Avatar malina

    malina

    Broj poruka: 19

    Prijavi adminu

    Hej! Ja sam rodila na stolčiću u riječkom rodilištu i bilo je to dobro, sve skupa jako pozitivno iskustvo. To mi je bio prvi i jedini porod pa ne mogu usporediti s nečim drugačijim. Uglavnom sam na stolčić išla tek u trenutku izlaska bebe, a do tad sam bila na krevetu u rađaonici, prije toga u predrađaonici i na lopti. Stvar je u tome da zbog tog čučečeg položaja beba lakše i brže izađe van. Možda je zanimljivo za napomenuti da mi nisu rezali međicu, a samo malo mi je sama pukla  pa mi nije to bilo posebnop neugodno poslije poroda…

  • Avatar antonio

    antonio

    Broj poruka: 1335

    Prijavi adminu

    neznam kako je radati na stolcicu a voljela bi jer kazu da je lakse nego na krevetu,ja sam dva puta na krevetu i sad bi voljela probat na stolcicu ali neznam dali su u puli nabavili taj stolcic pa ako tko zna voljela bi da mi javite i iskustvo kako je proslo.

  • Avatar mmama2

    mmama2

    Broj poruka: 3310

    Prijavi adminu

    u Vinogradskoj postoji porod na stolčiću?? koji su uvjeti da tamo dospijem, čeka me drugi porod pa kao imam nekakvo iskustvo…

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Stanka_kutnjak

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Pozdrav, ja isto rodila na stolčiću… 
    Lakše i prirodnije… Ali ideš kada je već dijete pri izlasku, do onda na krevetu!

  • Jelkica2

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    pozdrav,mamice! ja sam isto rodila na stolcicu….bilo je brzo…sad cekamo i drugo i opet biram stolčić!:)

  • Avatar CrazyPuppet

    CrazyPuppet

    Broj poruka: 1614

    Prijavi adminu

    sve divno i krasno, al kad dođeš u rodilište (Zadarsko) iako imaju stolčiće i sve, primalja će vam reći da je gužva i da trebaju biti dvije primalje za stolčić i da se to sad ne stigne… pa vam onda naprave epiziotomiju, koju kasnije dr ne zašije kako spada i treba godina dana da sve skupa zaraste… a došla u bolnicu već potpuno otvorena… za sljedeću bebu bit ću ona živčana i opasna rodilja koja će tamo urlat ako ne bude sve po mom :D

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Rose.

    Rose.

    Broj poruka: 1398

    Prijavi adminu

    Ima li novijih iskustva sa porodom na stolčiću? 

    💗💙💙
    [tickerfactory.com]

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.