Stokke kolica - gdje kupiti jeftinija?

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Cherry13

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima!

    Jako nam se sviđaju Stokke kolica, Explory i Crusi modeli,ali su kod nas u kompletu sa sjedalom i košarom 8.000,00 kn sa eventualno nekim popustom na koje sam do sada naišla. Jel tko kupovao ova kolica u Srbiji, Sloveniji, Mađarskoj? Znate li pošto su tamo,isplati li se kupovati ih negdje vani? Tražila sam po netu, ali nema baš puno informacija…

  • Avatar Lollypop

    Lollypop

    Broj poruka: 1160

    Prijavi adminu

    U kompletu sa as i kosarom 8k kn? Mislim da si se malo zeznula…

    https://lb1f.lilypie.com/gXYTp2.png?VqgGn73u [lb1f.lilypie.com]

  • Avatar Dancccci

    Dancccci

    Broj poruka: 65

    Prijavi adminu

    Da, ona su oko 7000+ kn bez ičega, sve se kupuje odvojeno. Nama su isto xplory lijepa, ali smo odustali zbog cijene.

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar visnjass

    visnjass

    Broj poruka: 512

    Prijavi adminu

    Osobno iz principa nebi toliko platila jer je bezobrazno skupo.. mislim da je to za one koji vole izmišljati pa nek bacaju novce, bez uvrede

    https://lb1f.lilypie.com/9YJKp1.png [lb1f.lilypie.com]

  • Avatar Gricko3

    Gricko3

    Broj poruka: 625

    Prijavi adminu

    I ja sam ih tila i “patila za njima” al za te novce iman i kolica (koja su ludilo), hrpu igracaka za bebu, prekrasne robice i svasta. Preskupa su a cak sam imala priliku vidit i koliko su neprakticna pa sam sad jos sritnija sta ih nisan uzela.


    PseudoHTML, UBBCode and BB Code
    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

    Jer ne postoji ljubav kao kad volis svoje djete! ❤ N❤

  • Cherry13

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    da stvarno, našla sam po toj cijeni sa popustom onda pretpostavljam da jeftinije ne mogu ni pronaći…

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.