Što ste mislili da nikada nećete napraviti kao roditelj?

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Klokanica

    Klokanica

    Broj poruka: 649

    Prijavi adminu

    Sigurno postoje stvari koje ste kao roditelj napravili a zaklinjali ste se da vi to svom djetetu nikad nećete napraviti. Da mu nikada nećete dati čokoladu poslije pranja zuba, da nikada nećete povisti glas ili popustiti vrištanju? Koja su vaša iskustva?

  • Avatar mmama2

    mmama2

    Broj poruka: 3310

    Prijavi adminu

    Klokanica


    Sigurno postoje stvari koje ste kao roditelj napravili a zaklinjali ste se da vi to svom djetetu nikad nećete napraviti. Da mu nikada nećete dati čokoladu poslije pranja zuba, da nikada nećete povisti glas ili popustiti vrištanju? Koja su vaša iskustva?

    sve od navedenog i još svašta nešto.. ali sam i rekla da će mi uvijek biti centar svemira i je.. i rekla sam da i kada pogriješim, a pogriješim ću se ispričati i moliti ga da mi oprosti.. pa i kada povisim glas na njega, dreknem, ispričam se poslije, probam objasnit zakaj sam vikala..

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.