Spontani ili ipak ne?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Marina95

    Broj poruka: 77

    Prijavi adminu

    Žene pomozite.
    Mjesečnica trebala stići 16.6., test pozitivan 18.6.
    Pregled zakazan 15. 07. 
    29.6. oskudno smeđe krvarenje, odmah,istu večer odlazim na hitnu. Dobivam Duphastone, doktorice kaže da se vidi gestacijaska vrečjlica i u njoj žumanjčana, po ultrazvuku je to trudnoća oko 5 tjedana. Odlazim doma, sljedeći dan, navečer, kreće svježa krv, obilnije uz grčeve. Odmah odlazim nazad na hitnu. Doktor kaže da se "više ništa ne vidi" da je sve otišlo. Ukida duphastone i navodi kako bi krvarenje moglo trajati desetak dana. 
    E sad, krvarenje traje već 20 dana, kaže mi doktorica jučer da probam napraviti test ponovno, test pozitivan ko kuća, s popodnevnim urinom. Rekla mi je da odmah danas popodne dođem k njoj.
    Fakat sam u panici i bunilu.
    Ima li tko slično iskustvo? Je li moguće da sam i dalje trudna? Ili je moguće da je "nešto ostalo"? Zar ne bi već dobila temperaturu,bolove,jače krvarenje?
    Ovo 20 dana onako pomalo curka, kao mjesečnica koja završava. Satima uložak bude prazan,pa onda bude fleka i tako u krug.

  • MandM

    Broj poruka: 96

    Prijavi adminu

    Pozdrav, idi danas odmah doktorici i samo pokušaj ne misliti na to, znam da je lakše reći nego napraviti ali ne donositi nikakve zaključke bez potvrde. Osobno nemam takvo iskustvo ali ono što znam je da je sve moguće. Ako krvarenje traje 20 dana definitivno mislim da si nakon 12 dana trebala reagirati, ako je test pozitivan to znači da postoji odeđena količina hCG-a. Ako doktor nije ništa vidio to je najviše alarmantno u ovoj situaciji i krvarenje koje traje 20 dana. Preporučam radi tvoje dobrobiti odmah odlazak kod doktorice da ti izvadi betu.
    Krvarenje može biti od hematoma, nije mi jasno zašto je točno doktor ukinuo Dupjastone jer ne može štetiti čak ni u slučaju da se dogodilo ono najgore... Ajmo sad na pozitivne misli i ja ti držim fige i želim svu sreću da je trudnoća postojana i da će se dalje razvijati prema planu <3 javi se i sretno. Najbolje ti je ne uzimati tuđa iskustva nego preživjeti ovih par sati do termina i sve saznati iz prve ruke!!! SRETNO!

    👱🏼‍♀️ '95. god.
    👨🏻‍🦱 '92. god
    9/23 pokušavamo
    6/24 biokemijska
    18.7.'24 ➕
    29.7.'24. ♥️

  • Marina95

    Broj poruka: 77

    Prijavi adminu

    Baš sam izgubljena....

  • MandM

    Broj poruka: 96

    Prijavi adminu

    Bit će sve u redu, na ovu ili onu stranu. Ali bit će sve u redu, samo hrabro!

    👱🏼‍♀️ '95. god.
    👨🏻‍🦱 '92. god
    9/23 pokušavamo
    6/24 biokemijska
    18.7.'24 ➕
    29.7.'24. ♥️

  • Marina95

    Broj poruka: 77

    Prijavi adminu

    Puno hvala na podršci, svaka riječ puno znaći...

  • Avatar malena362

    malena362

    Broj poruka: 45

    Prijavi adminu

    Marina i ja držim fige i čekam da se javiš. Sretno!

  • Avatar Xoxo23

    Xoxo23

    Broj poruka: 570

    Prijavi adminu

    Marina95

    Žene pomozite.
    Mjesečnica trebala stići 16.6., test pozitivan 18.6.
    Pregled zakazan 15. 07.
    29.6. oskudno smeđe krvarenje, odmah,istu večer odlazim na hitnu. Dobivam Duphastone, doktorice kaže da se vidi gestacijaska vrečjlica i u njoj žumanjčana, po ultrazvuku je to trudnoća oko 5 tjedana. Odlazim doma, sljedeći dan, navečer, kreće svježa krv, obilnije uz grčeve. Odmah odlazim nazad na hitnu. Doktor kaže da se "više ništa ne vidi" da je sve otišlo. Ukida duphastone i navodi kako bi krvarenje moglo trajati desetak dana.
    E sad, krvarenje traje već 20 dana, kaže mi doktorica jučer da probam napraviti test ponovno, test pozitivan ko kuća, s popodnevnim urinom. Rekla mi je da odmah danas popodne dođem k njoj.
    Fakat sam u panici i bunilu.
    Ima li tko slično iskustvo? Je li moguće da sam i dalje trudna? Ili je moguće da je "nešto ostalo"? Zar ne bi već dobila temperaturu,bolove,jače krvarenje?
    Ovo 20 dana onako pomalo curka, kao mjesečnica koja završava. Satima uložak bude prazan,pa onda bude fleka i tako u krug.

    Hej, ja sam imala nešto slično ali veliku razliku a to je da mi se nije vidila gestacijske vrećica ni ništa na uzv, isto tako su mi rekli da je spontani a ja nastavila krvarit i napravila test koji je bia pozitivan .. ali na kraju je meni bila vanmaternicna sto tebi nije s obzirom da je bila vidljiva gestacijske u maternici. Javi ishod ja se nadam da ćeš se pozitivno iznenadit i da će na kraju sve biti uredu.. dok je meni ovo bilo čitala sam puno ovakvih priča koje su lijepi završile  ❤️

    28yo👩🏼‍🦰 PCOS, IR ..
    31yo 👱🏼‍♂️03/24 spermiogram uredan ✅
    01/23- ectopic 👼🏻 (mtx)
    09/24 HSG ⏳

  • Marina95

    Broj poruka: 77

    Prijavi adminu

    Nažalost, doktor na hitnoj u Zadru nije vidio da je ipak "nešto ostalo". Vjerovatno komadić posteljice....
    Danas moram na "čišćenje".
    Nadam se da će u pitanju biti tableta,a ne kiretaža.

  • MandM

    Broj poruka: 96

    Prijavi adminu

    Marina jako jako mi je žao. Stvarno i ne mogu ti pomoći.... Ja se nadam da će brzo i bezbolno proći i da ćeš se nakon tugovanja vratiti na pokusavanje!  Javi nam svakako kako prođe i kako se osjećas, ali kažem nažalost teško je neizmjerno i djeluje neutješno... Ali doći će i tvoja beba.

    👱🏼‍♀️ '95. god.
    👨🏻‍🦱 '92. god
    9/23 pokušavamo
    6/24 biokemijska
    18.7.'24 ➕
    29.7.'24. ♥️

  • Avatar malena362

    malena362

    Broj poruka: 45

    Prijavi adminu

    Baš mi je žao 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.