Matična mliječ

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • AIP

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Sigurna sam da puno vas muku muči s raznim bolestima,virozama,i nedaj Bože gripom koju najavljuju i čija sezona uskoro počinje.
    E, pa ja sam svjedok da se te  nedaće koje se uvuću pod krov naše kuće mogu vrlo jednostavno zaobići i da se zdravlje i imunitet djece može lako sačuvati.
    Radi se o hrvatskom proizvodu od jednog poznatog pčelara koji sadrži matičnu mliječ,propolsi,razne vrste meda …Mogu ga početi konzumirati djeca u svojim prvim mjesecima,a također ga može piti i majka,te preko dojenja zaštititi sebe i dijete.
    Tko je zainteresiran nek se javi i dat cu mu broj od pčelara koji ga proizvodi.Provjereno djeluje,a više informacija možete naći na fejsu.

  • tanja22

    Broj poruka: 44

    Prijavi adminu

    Pa dajte bar br. mob.

    tanja

  • tanja22

    Broj poruka: 44

    Prijavi adminu

    Ne mislim da je grijeh pomoći ljudima da se obrane od gripe i drugih boleštica u ovo zimsko doba kad je imunitet poprilično oslabljen.

    tanja

  • DMK

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    0989191758 OPG Ivan
    Provjereno djeluje :)

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.