Rodilište Zabok

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Anaivana

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima…nova sam na forumu pa mi ne zamjerite na neke pogreske…naime zanima me iskustva mama koje su nedavno rodile u bolnici Zabok kakva su iskustva i da li moze tata biti pristustan pri porodu ako je sinualni carski rez…hvala 😊

  • Deleted user

    Broj poruka: 4311

    Prijavi adminu

    Pozdrav… Jel ima koja mamic ili trudnica da je rodila u bolnici Zabok? Kakva su iskustva? 

  • Dolores123

    Broj poruka: 788

    Prijavi adminu

    Ena31

    Pozdrav… Jel ima koja mamic ili trudnica da je rodila u bolnici Zabok? Kakva su iskustva?


    Ja sam rodila nedavno tamo.Meni je bilo ok, nemam zamjerki.Imas sestara koje su na odjelu beba koje kavih,mislim pojedinih prepametnih,al nisam imala nikakvih bezobraznih i neugodnih ispada.Sve je cisto, hrana ok.

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 4311

    Prijavi adminu

    Dolores123

    Ena31

    Pozdrav… Jel ima koja mamic ili trudnica da je rodila u bolnici Zabok? Kakva su iskustva?

    Ja sam rodila nedavno tamo.Meni je bilo ok, nemam zamjerki.Imas sestara koje su na odjelu beba koje kavih,mislim pojedinih prepametnih,al nisam imala nikakvih bezobraznih i neugodnih ispada.Sve je cisto, hrana ok.


    Super, hvala,  imam još vremena al čisto da znam😀. 

  • Dolores123

    Broj poruka: 788

    Prijavi adminu

    Evo kad rodis, javi svoja iskustva.Neznam kakve su ti babice, ja sam imala srecu pa sam pogodila na smjenu od jedne dobre poznanice, tako da sam bila presretna kad sam ju vidjela.Jel vodis i trudocu u Zaboku? 

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 4311

    Prijavi adminu

    Dolores123

    Evo kad rodis, javi svoja iskustva.Neznam kakve su ti babice, ja sam imala srecu pa sam pogodila na smjenu od jedne dobre poznanice, tako da sam bila presretna kad sam ju vidjela.Jel vodis i trudocu u Zaboku?


    Da, vodim trudnoću u Zaboku.,imam još dosta vremena do 1.6. al eto, kratim vrijeme pa da pitam😀

  • Avatar Erika16

    Erika16

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Ja sam tamo rodila 2016.
    Jos uvijek mi je muka kad se sjetim, necu pisati neke stvari, da ne plasim bez veze, vezano uz bebu. Doktori ko doktori ok, ne mogu rec, babice i sestre isto, bilo je zbilja dragih sestara tamo, lezala sam 21 dan pred porod i ne mogu rec da su losi. Rekla bi nemarni oko nekih stvari ili nekih pacijenata. Jedan kaze jedno, drugi drugo, treci trece. Ali to je klasika. Sto se samog poroda tice bio je prebrz, inducirani. Zoves doktoricu, kazes da osjecas da beba ide van, a ona sva veselo kaze, trpi jos malo nisi otvorena =D I tu su nastali problemi. 
    To je sve individualno, moze ti biti super, a moze ti biti katastrofa, ja sam cula puno losih iskustva, nesto dobrih, ali tako je za svaku bolnicu.

  • Danchy19

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Ja sam rodila na Bračaku i imam samo pozitivna iskustva. Ležala sam mjesec dana prije na odjelu, sestre su super, babice super, na babinjačama isto svi super, od stažista do voditelja. Sve čisto, hrana ok. Porod bio očaj, al nisu oni krivi nego meni iscurila plodna voda pa sam morala na indukciju…to me bolilo, al su me cijelo vrijeme ohrabrivale, pokazivale kako treba disat, svi su bilo korektni

  • inna7

    Broj poruka: 41

    Prijavi adminu

    i ja imam samo pozitivna iskustva..rodila aam tamo 2.11.2018. na porodu su mi bili dr Šanjug te i dr Malinac kod koje sam i vodila trudnocu.. jako sam zadovoljna njihovim radom i babicama u rađaoni..Sobe su ciste i uredne,hrana je meni fina i oke su porcije.. sestre i stazistice su bile jako ljubazne..Stvarno sam zadovoljna rodilistem i svi su ljubazni i znaju svoj posao,jedino mi se dr Simic cini strasan i samo sam molila boga sa mi on nebude na porodu😀😀

  • Deleted user

    Broj poruka: 4311

    Prijavi adminu

    Rodila prije 7 mjeseci tamo..čisto,uredno,hrana meni ok,iako sam ja bila jaakoo gladna pa mi je to bilo premalo😂😂,svi doktori ok,posebno dr.Gredičak,babice super,osim kaj jedna nije dala piti vode,dok mi je druga ipak pošteno namočila gazu da mogu malo povuclati,dehidrirala sam tamo,deset sati na stolu u boksu,plus još preko dva,tri sata…sestre kako koja iako ih ima više dobrih😉😊,ma sve ok tamo ..i nema epi pa mi je to malo teško palo..i forsaju prirodan porod do maximuma…

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.