Prvo šišanje

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • zivkovicrea

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Nisam nigdje vidjela da ova tema ima otvorena.. Zanima me kad ste prvi put šišale dijete i gdje? Pokušala sam naći na internetu dječiji frizerski salon u Osijeku, ali ne nalazim ništa. Znam da je prije postojao na Gornjodravskoj, ali zatvoren je.. :)

  • Avatar MarijaŠ

    MarijaŠ

    Broj poruka: 1925

    Prijavi adminu

    zivkovicrea


    Nisam nigdje vidjela da ova tema ima otvorena.. Zanima me kad ste prvi put šišale dijete i gdje? Pokušala sam naći na internetu dječiji frizerski salon u Osijeku, ali ne nalazim ništa. Znam da je prije postojao na Gornjodravskoj, ali zatvoren je.. :)

    Ne znam baš da na području Slavonije i Baranje ima dječji frizerski, pa ću ja svoga kada za to dođe vrijeme ošišati kod svoje frizerke. Nije mi to neka frka jer i ona sama ima malog dječaka, pa ima već iskustva… 
    Inače, moj ima dugu kosu od rođenja i skoro mu ništa nije opala, pa će nam šišanje uslijediti već sad na proljeće ( ima 6 mjeseci). Ja sam mu kući malo skratila šiške jer su mu išle baš jako u oči.

    Krešimir 19.08.2014. <3

  • sorina

    Broj poruka: 11

    Prijavi adminu

    Kćerkicu (4,5g) sam prvi put vodila kod frizera sa nepune 3g i to kod svoje frizerke. Ošišala ju je bez problema i suza. I odonda idemo svakih 2-3mjeseca na šišanje.
    (Također sam iz OS)
    A sinčića (22 mj) šišamo sami kod kuće sa mašinicom. Ima jako oštru i gustu kosu pa svakih 5-6 tj.skratimo.

  • Avatar missha

    missha

    Broj poruka: 689

    Prijavi adminu

    Stariju curu sam šišala doma prvih par puta jer joj je svakak rasla kosa, a s godinom i pol ju je frizerka ošišala prvi put. Manja je isto s godinom i pol išla prvi put kod frizerke i bila je puno bolja od veće :D

  • Avatar mmama2

    mmama2

    Broj poruka: 3310

    Prijavi adminu

    mi smo se jučer prvi put šišali, u salonu koji ima stolčić sa volanom za djecu teta upalila crtić i šišala.. nije ga gledao, uživao je.. 3.3 bude 3 godine pune.. do sada smo ga doma sa mašinicom mi, preko ljeta na full kratko..

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • zivkovicrea

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Odustali smo od frizerskog.. ošišali smo se kod kuće mašinicom..:)

  • Avatar Klikerica

    Klikerica

    Broj poruka: 1147

    Prijavi adminu

    sutra ćemo na prvo šišanje, pa vam javim dojmove :)

    Moj Blog - Mamina čarolija http://bit.ly/maminacarolija-mojblog [bit.ly]

    https://lpmf.lilypie.com/zvSbp2.png [lilypie.com]

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.