Prvi simptomi trudnoće

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Bbebach

    Broj poruka: 136

    Prijavi adminu

    Jutro lussy! Moje iskustvo je metalni okus u ustima, pojačan osjet mirisa, bolne bradavice i dojke, čak naleti ježenja kože i to kratkotrajni…da ne kažem gađenje na miris kave! Eto, meni nekako tim redosljedom i drugi puta sam znala i bez testa da sam trudna! Od prilike od 5 tj sam osjećala prve simptome…  Obzirom na kašnjenje, napravi test pa ćeš biti sigurnija. Puno sreće!

  • mom2be89

    Broj poruka: 17

    Prijavi adminu

    Bolne grudi kao u pms-u, izostanak spottinga(par dana prije M mi krene), stalno mi je bilo hladno. I 10 dana iza O, smeckasti trag na papiru, poslije nista.I to je bilo dovoljno da posumnjam.

  • Avatar Teab

    Teab

    Broj poruka: 664

    Prijavi adminu

    Moj prvi simptom bile uzasno bolne bradavice,i jezela sam se svakih 5 min,suhoca nosa mi tek sad pocela ali svakako je moguc simptom,najbolje napraviti test ako nisi 🙂 sretno

    👱‍♀️28 🧔30
    6/21 biokemijska
    25.9. ➕
    13.10 prvi pregled ❤ kuca
    9.11. Drugi pregled (velki smo 4,43 cm)
    23.11. Nifty-nizak rizik, dolazi nam mali hahar 💙
    26.11.-sve uredno veliki smo 7.7 cm
    7.12. Treci pregled 110 g,rastemo ❤
    3.1. 250g,sve u najboljem redu
    14.1. Anomaly scan+kontrolni pregled petrova 393 g,sve je kak treba bit
    27.1. ..

    31.3. Predzadnji pregled soc gin,imamo kilu i 800,mamina mrstilica 🥰
    [lilypie.com]

  • Avatar Ariel

    Ariel

    Broj poruka: 592

    Prijavi adminu

    Zanimljivo kako sve imamo drugacije prve simptome. Meni je sa 6-7dpo postalo muka kroz cijeli dan. Onda sam navecer 7dpo neki random test. napravila i vidjela malu liniju. Ali sam si mislila nemoguce, prerano je i kako zelimo bebu, meni se to pricinilo. 2 dana kasnije sam ujutro napravila test i linija extremno jaka. Znaci 2 dana mi je bilo malo muka, pa onda nista skoro tjedan dana i onda su mi sise narasle za jedan broj i bolne su, sad mi je malo muka zadnjih par dana - ali nista previse. Povracanje nisam jos iskusila. 

    [lilypie.com]

  • Avatar bejbe2018

    bejbe2018

    Broj poruka: 574

    Prijavi adminu

    Mene zanima kad se počinju javljati simptomi, jer ono čekanje nakon transfera do bete je ubitačno. I onda ne znam jel rano u to vrijeme da očekujem neke promjene? 

    🙋‍♀️35
    🙎‍♂️35
    - KBC Split
    - poliklinika Šparac
    -Pfc Prag
    3 IVF stimulirana❌ Beta 0.2
    1 u prirodnom ciklusu❌ bez oplodnje
    Pfc Prag
    12/22: 9 opl. ,nema nijedne blastice za PGD
    06/23 transfer 4 .dan
    3.7. beta 1535
    27.02. 24. Stigao mali miš

  • Avatar Teab

    Teab

    Broj poruka: 664

    Prijavi adminu

    bejbe2018

    Mene zanima kad se počinju javljati simptomi, jer ono čekanje nakon transfera do bete je ubitačno. I onda ne znam jel rano u to vrijeme da očekujem neke promjene?


    Kod svake zene je drugacije,meni su simptomi tj bolne bradavice pocele dan nakon pozitivnog testa,a jeza mi trajala od 4 do 6 tj i onda su pocele mucnine i povracanja

    👱‍♀️28 🧔30
    6/21 biokemijska
    25.9. ➕
    13.10 prvi pregled ❤ kuca
    9.11. Drugi pregled (velki smo 4,43 cm)
    23.11. Nifty-nizak rizik, dolazi nam mali hahar 💙
    26.11.-sve uredno veliki smo 7.7 cm
    7.12. Treci pregled 110 g,rastemo ❤
    3.1. 250g,sve u najboljem redu
    14.1. Anomaly scan+kontrolni pregled petrova 393 g,sve je kak treba bit
    27.1. ..

    31.3. Predzadnji pregled soc gin,imamo kilu i 800,mamina mrstilica 🥰
    [lilypie.com]

  • Avatar SAYURI

    SAYURI

    Broj poruka: 1387

    Prijavi adminu

    Veoma izrazene vene po bradavicama, glavobolja i pojacani mirisi. To je to sto je bilo cudno. Ostalo je isto kao pms pa nisam pridavala paznju..

    👱‍♀️- 34g
    👨-42g
    👶-7g
    09.10-missed ab.
    Papa✅ Brisevi ✅
    ➕ 16.03.2021
    [lilypie.com]

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.