Prvi posjet novorođenčetu: pravila za goste

Pregledaj članak

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Tamaraibeba

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Ovo je jedan od mojih najvecih problema. Ljudi ne shvataju da se beba ne radja da bi se familiji stvorila razonoda. Osnovna stvar je da se najavis, izujes i operes ruke. Ne mogu da verujem da u 21. Veku ima ljudi koji to ne rade. A ima…

  • Avatar Ugolina

    Ugolina

    Broj poruka: 4926

    Prijavi adminu

    Ima ima,ljudi su sebicna govna… Ne kuzim ljude koji kada od nekud dodu i nemaju naviku oprat ruke npr, bez obzira bila beba u kuci ili ne..ono to mi je prvo i milion puta. .dan danas, beba mi je 14 mj, nakon sto pipnem mobitel (koji takoder redovito brisem), perem ruke prije nego sto nju idem primiti..a sada da cu doc nekom doma iz tramvaja,ne oprat ruke,i dirat bebu, fakat fuj..to je stvar kulture ak niceg drugog..

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

  • Avatar Emily1801

    Emily1801

    Broj poruka: 293

    Prijavi adminu

    Meni je recimo bas ruzno i nepristojno kad mi netko ude u stan obuven. Pa hodao si u tim tenisicama po ulici koja je toliko prljava i sad mi ulazis u stan.
    Ja uvijek kad ulazim u neciji dom prvo sto napravim je izuvanje. Mnogi mi kazu ma nemoras se izuvati, ali meni je to kao da ne postujem neciji zivotni prostor.
    Mozda pretjerujem, ali tako nekako razmisljam.
    O nepranju ruku i ljubljenju beba uopce ne zelim razmisljati jer se najezim pri samoj pomisli na to. Za 2 mjeseca mi stize beba i vec me sad strah posjeta pogotovo jer je beba zimska, a tad su svi prehladeni, gripozni i smrkavi. 

    [lilypie.com]

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.