Promjena veličine dude (bočica i obična duda)

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Tanjica2

    Tanjica2

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    Bok mame! Zanima me kad ste bebama mijenjale veličinu dude (obična i za bočice)? Moja cura sad navršava 6 mjeseci i imamo dude one do 6 mjeseci.

  • Avatar new.mommy

    new.mommy

    Broj poruka: 29

    Prijavi adminu

    Misliš na dudu varalicu? Kupila sam prije mjesec dana te od 6 kao, međutim i dalje kombiniramo kako kad koju, jer nije vezana samo za jednu. Mislim da je to samo marketing, normalno duda obje iako je ova od 6mj malo na očigled duža.

  • kukukaka

    Broj poruka: 252

    Prijavi adminu

    Moj nije htio veće dude negdje do 7-8mj, do tada je stalno dudao one najmanje za novorođenče.

  • te_ni1001

    Broj poruka: 55

    Prijavi adminu

    Moj ima 6 mjeseci i dudu varalicu od 3-9mj (pise na paketu). I to cu mu promjenit kad bude imao 8mj,onda cu uzet vecu.
    Dudu na flasici ima 3+,to cu promjenit za mjesec dana na 6+

  • Avatar Tanjica2

    Tanjica2

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    Mi koristimo nukove dude, i za bočicu i dudu varalicu. Nisam joj pokušavala davati druge jer je te odmah prihvatila. Imaju od 0-6 mj, 6-18 mj a ništa između, to mi je malo čudno???
    Ove od 6-18 mj izgledaju mi jako velike pa ih nisam kupila.

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    Moj jako dugo nije htio prihvatiti vecu dudu, jedno mjesec dana. Al sam ga pustila dok nije sam odlucio da ju zeli.

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • KontesaNera

    Broj poruka: 15

    Prijavi adminu

    Dude varalice sam promijenila tj. uzela one veće nakon 6.mj i prihvatila je odmah. Dude na bočicama mijenjala sam kad primjetim da dugo pije ili se umori ili uznoji dok ne popije obrok, ali obično se to poklapalo i sa mjesecima navedenim na dudama.

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.