Proljetne bebe 2021 pt. 2

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar mom_of_4

    mom_of_4

    Broj poruka: 1505

    Prijavi adminu

    Blossom hvala  na podijeljenom iskustvu imam i ja neke poznanike kojima na kraju nista nije bilo isto pregleda dva nakon poroda sve se samo od sebe rijesilo nikad nikakvih problema a imam i mame kojima u trudnoci nije nitko vidio tako sa nisu ni provjeravale dalje pa je s bebama bilo problema od urinoinfekta do neznam cega..stoga sam zahvalna da sve se vidi i otkrije na vrime ako ima sta koliko god mi htjeli da je sve tip top..Doduse moja cura je sva tip top od mjera,srca,mozga, plodne vode,posteljice ma sve sve i doktor za sad ne drami a ja cu zivit u uvjerenju da  nece ni na idućoj kontroli imati razloga za dramu..Inace sve preporuke za ovog ginekologa kod kojeg idemo MissGraz i ja jer njemu ne promiče nista,on cak ako nesto vidi sta mu se ne svida a nije siguran kontaktira svog  kolegu i salje na drugo misljenje ne glumi svemogućeg i nezamjenjivog dapace uvik kaze voli bi da sam pogriješio u dijagnozi i da nije nista.. Lonmi ti bi se kod njega preporodila 😂.pa nije uzalud odabran godinama za naj ginekologa u Splitu 😉 nedaj Boze  gorega bit ce sve ok🥰

    [lilypie.com]

  • Avatar mom_of_4

    mom_of_4

    Broj poruka: 1505

    Prijavi adminu

    Lussi ja sam jucer na kontroli na vaganju skontala da sam do 29 tt dobila 8 kg sto je za mene tooop jer sam gledala stare trudnicke i u njima sam do tog tjedna vec preko 10 dobivala u prvoj trudnoci cak 15 tako da sam odusevljena ovaj put jos dva mj do kraja da i dobijem jos 5-6 kg ja sretna

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 2246

    Prijavi adminu

    Girl1234

    https://ibb.co/3WsPGLL [ibb.co]
    Istina je, cure, to su naše rainbow baby. Vidite i u mom potpisu da to stoji :) A ovo sam dobila daavno za poklon 😄
    NevaEva, tip top! 🥰
    Drage naše današnje rodilje, sretnoooo 💕💕
    Bebolinka, i tebi drzimo fige da kreneee


    🤩🤩🤩 

  • julesica

    Broj poruka: 464

    Prijavi adminu

    Nikac-jel taj tečaj o kojem govoriš ob Pula ili?

  • Avatar nikac

    nikac

    Broj poruka: 560

    Prijavi adminu

    julesica

    Nikac-jel taj tečaj o kojem govoriš ob Pula ili?


    U ob Pula zasad nemaju nikakvu info o tečaju. Inace su odrzavali ali zasad nista ne rade po tom pitanju zbog korone.
    Buduci se ja cijelu trudnocu vodim u bolnici kod dr. Markanovic Misan bas sam zadnji put pitala za tecaj preko ob Pula i tako su mi rekle. 
    Ako ti treba ovo je broj od patronaže sa kojima sam ja kontaktirala 052 223 647  i 091 545 8445 i preko kojih su organizirani tecajevi online. 

    Pula, 33 god, prvo dijete, curica Darla rođena 24. 04.2021. 💕

  • Deleted user

    Broj poruka: 993

    Prijavi adminu

    mom_of_4

    Lussija sam jucer na kontroli na vaganju skontala da sam do 29 tt dobila 8 kg sto je za mene tooop jer sam gledala stare trudnicke i u njima sam do tog tjedna vec preko 10 dobivala u prvoj trudnoci cak 15 tako da sam odusevljena ovaj put jos dva mj do kraja da i dobijem jos 5-6 kg ja sretna


    Pa to nije puno onda,mislim naspram proslih trudnoca znsci da je cist okej to
    .
    NevaEva drugi puta bude dijabeticka prehrana bila,ovo je samo prvi put tak🙈

  • Deleted user

    Broj poruka: 993

    Prijavi adminu

    thera

    Lussi,sretno s ogtt-om. Da i ostali rezultati budu ok. Ne mora nuzno visak kila biti povezan sa secerom. A i mjerenja bebe mogu odstupati. Meni je prije mjesec dana bio tezi za 5 dana po mjerenjima a sad je taman odgovarao danima


    Hvala tiii💗

    Girl1234

    https://ibb.co/3WsPGLL [ibb.co]
    Istina je, cure, to su naše rainbow baby. Vidite i u mom potpisu da to stoji :) A ovo sam dobila daavno za poklon 😄
    NevaEva, tip top! 🥰
    Drage naše današnje rodilje, sretnoooo 💕💕
    Bebolinka, i tebi drzimo fige da kreneee

    Aaa divno😍😍

  • Deleted user

    Broj poruka: 993

    Prijavi adminu

    Evo me s uzva, kaze doktor da je sve okej,curka je aktivna, ima oko 1100g🥰 a majka je izgubila 2kg od 9.2 kad je bio zadnji pregled🤞🏼💪🏼

  • Dora2021

    Broj poruka: 695

    Prijavi adminu

    Curke, znam da ste pisale o doznakama u hzzo-u al sam sad tak umorna od svih labosa kaj sam prošla jutros pa da ne vrtim stranice… Predala nakon komplikacija sad doznaku za rodiljni i mislim da sad nemoram svaki mj. to nosit jelda? Nego kad bebolina navrši 5 mj, muz i ja dat suglasnost tko dalje iskoristava rodiljni? Zaboravila je pitati 🙈 hvala unaprijed !! 

  • Avatar Lonmi

    Lonmi

    Broj poruka: 4240

    Prijavi adminu

    Jeste primijetile promjene u pokretima bebe u nekom razdoblju?
    Ja vise nemam onih udaraca nego osjecam kao da me gladi unutra i kako pomice rukice i nogice, i kako mi se rasteze po rebrima. 
    Fale mi udarci jer sam navikla na jako aktivnu bebu, a ovo je sad skroz mirno i drugacije. Cak povremeno potresem trbuh jer se zabrinem, najbolje me tumbala dok nije bila okrenuta na glavu. 

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.