Prijateljstvo nakon bebe

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar missMAMA

    missMAMA

    Broj poruka: 13

    Prijavi adminu

    Pozdrav mame 
    Ovo je pitanje na koje svaka od nas sigurno ima nešto za reći: Jeste li ostale u kontaktu sa svim frendicama nakon što ste rodile? Ili su se neke ipak udaljile? Nakon dobivanja bebe, prioriteti nam se mijenjaju, a složit ćete se da to ponekad ne odgovara baš svima…

  • Avatar monika249

    monika249

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Iako sam ‘'nova’' mama, rodila sam prošle godine mog Jana, ne mogu reći da se puno prijateljica otuđilo. Znate kako, one koje smatram istinskim i životnim prijateljicama, one su uvijek tu za mene, a sada i za mog sina. A poznanice, kojih ima puno, nisu baš kategorija pravih prijateljica… Zar ne?? Eto ja to tako gledam… To je neko moje mišljenje… 

    mama predivnog Jana <3

  • Avatar missMAMA

    missMAMA

    Broj poruka: 13

    Prijavi adminu

    Draga Monika, apsolutno, prave prijateljice uvijek ostaju s nama, bez obzira imale dijete ili ne. 

    Mame, sjećate li se kad su vam prijateljice došle prvi put u posjet nakon poroda?  

    A ako su se neke udaljile od vas, jeste li nakon što vam je dijete krenulo u vrtić stekle neke nove prijateljice? 

  • mkrizan

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Hello!

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.