Prerano napravljen test?

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Murka

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Trebam pomoć. Menstruacija mi kasni 6 dana. Nemam nikakvih posebnih simptoma osim bolnih i napetih sisa. One nisu stale boljeti od ovulacije. Danas napravila test koji je bio negativan. Koristila sam onaj test što se dobije sa trakicama za ovulaciju. Koji test najbolje upotrjebiti? Počela sam bit nestrpljiva

    Monika

  • Avatar Napokon 2804

    Napokon 2804

    Broj poruka: 2595

    Prijavi adminu

    Murka

    Trebam pomoć. Menstruacija mi kasni 6 dana. Nemam nikakvih posebnih simptoma osim bolnih i napetih sisa. One nisu stale boljeti od ovulacije. Danas napravila test koji je bio negativan. Koristila sam onaj test što se dobije sa trakicama za ovulaciju. Koji test najbolje upotrjebiti? Počela sam bit nestrpljiva


    Znas li kad je bila ovulacija? Najbolje ti je izvaditi betu

    [lilypie.com]

  • Murka

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Nisam radila tesove sa trakucama za ovulaciju, već po svome tjelu pretpistavljam da je ovulacija bila 29. Ili 30.3. Jer me tad jako probadalo u trbuhu. Tako mi bude uvijek kad bude ovulacija. Inaće imam redovite cikluse 28-29 dana

    Monika

  • Avatar Napokon 2804

    Napokon 2804

    Broj poruka: 2595

    Prijavi adminu

    Murka

    Nisam radila tesove sa trakucama za ovulaciju, već po svome tjelu pretpistavljam da je ovulacija bila 29. Ili 30.3. Jer me tad jako probadalo u trbuhu. Tako mi bude uvijek kad bude ovulacija. Inaće imam redovite cikluse 28-29 dana


    Iskreno nije ti to mjerilo, ja sam mislila da mi je ovulacija izmedu 12 i 15dc, a na kraju je bila jos kasnije… Onda ti je najbolje izvaditi betu

    [lilypie.com]

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.