preemotivna nakon poroda

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • temica

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    Dobar dan, rodila sam drugu bebu i opet sam preemotivna stalno mi se place. Osjecam preveliku ljubav prema dijeci razlika je 3 god. Dobri su i ne bojim se da necu uspjeti u odgoju, ili bilo cemu drugom. Bas to me plasi jer sve depresije i baby blues govore o nekim strahovima majke. Ili bebe puno placu, iscrpljenosti… kod mene je sve ok i jako ih volim. Placem zbog nostalgije. Zbog toga jer moje vece dijete nije vise malo, zbog prolaznosti vremena, zbog toga sto su moja dva andela tako dobri. Neznam sta mi je, nemogu si pomoc i to me plasi. Ne zelim da me takvu gledaju. Zelim samo da prode ta glupa preosjetljivost. Pomozite

  • Vera1984

    Broj poruka: 57

    Prijavi adminu

    To su samo hormoni. Ne brini se. Ljepo se ti isplaci i opusti koliko mozes. Lagano ce proc s vremenom. Sve smo mi plakale tjednima nakon poroda. S obzirom sto žensko tijelo prode kroz trudnocu i porod, sve je to normalno. 

  • temica

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    Vera1984

    To su samo hormoni. Ne brini se. Ljepo se ti isplaci i opusti koliko mozes. Lagano ce proc s vremenom. Sve smo mi plakale tjednima nakon poroda. S obzirom sto žensko tijelo prode kroz trudnocu i porod, sve je to normalno.


    Hvala na ohrabrenju. Znaci treba proci vremena. Steta sto si nemogu pomoci u ovom trenutku. Ubija me to. Moj sin od 3 god je trazio da pogleda neke slikice kad je on bio beba i to me didatno shrvalo. Zao mi ga je.

  • Vera1984

    Broj poruka: 57

    Prijavi adminu

    Ja sam danas gledala neki video gdje je mama majmunica rodila mladuce i skoro se rasplakala. A bila u razredu drzala sat. Sve ti je to u rok sluzbe.

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.