Predviđanje spola(za zabavu)

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar little sunshine

    little sunshine

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    Hej mamice i trudnice!Nova sam na forumu pa vas prvo želim sve lijepo pozdraviti
    Iako sve mi najviše želimo da nam bebice budu zdrave i trudnoća uredna,nijedna od nas ne može sakriti želju da zna kojeg je spola to maleno biće koje nosimo ispod srca.. Zanima me jeste li probale napraviti koji kućni test za otkrivanje spola koji se može pronaći na internetu?? 

    There's so many beautiful reasons to be happy..

  • Avatar megi16

    megi16

    Broj poruka: 94

    Prijavi adminu

    Hey,dobrodosla :)
    I ja sam se nedavno pridruzila na forumu..

    Dosta sam citala o tome koji su znaci da nosim curicu,a koji da nosim deckica..Po tim testovima je bilo da nosim curicu, ali na pregledu je beba pokazala da je pravi maleni decko.. Tako da ne treba previse vjerovat testovima i pricama :)

  • Avatar cipelica

    cipelica

    Broj poruka: 183

    Prijavi adminu

    evo jedan testić sa sodom bikarbonom: popiškite se u plastičnu čašicu i u to ubacite žličicu sode…ako pjeni dečko je, ako ne pjeni curica je

    radi se iza 9tt

    [lilypie.com]

  • Avatar Lollypop

    Lollypop

    Broj poruka: 1160

    Prijavi adminu

    Meni onaj kineski nacin pogodio :D

    https://lb1f.lilypie.com/gXYTp2.png?VqgGn73u [lb1f.lilypie.com]

  • Avatar dillb

    dillb

    Broj poruka: 689

    Prijavi adminu

    meni je kineski ovaj put fulao, kaže da je cura. doktorica kaže dečko 

  • Avatar Baby1

    Baby1

    Broj poruka: 642

    Prijavi adminu

    Meni je ovaj s Klokanice pogodio.  Ja sam i imala žarku želju da bude dečko.

    [lilypie.com]

  • Avatar little sunshine

    little sunshine

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    Ja sam taj sa sodom probala i kaže da je cura,po onome šta sam čitala dosta je točan..kineski kaže cura i test sa lančićem i prstenom se vrti u krug što opet znači da je cura.. a sad ćemo vidjeti šta kaže uzv

    There's so many beautiful reasons to be happy..

  • Avatar little sunshine

    little sunshine

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    Ove naše metod. I babske priče su zastarjele ali su amerikanci po tome napredniji,iznenadili su me koliko su spremni daleko ici sa tim testovima   čak pretjeruju..

    There's so many beautiful reasons to be happy..

  • Avatar Capi_3

    Capi_3

    Broj poruka: 98

    Prijavi adminu

    joooj ja sam nekako sva u osjecaju da je curica.. pa cemo vidjet vara li me osjecaj :DD
    kada ste vi saznale??

    🙎🏼30 oligotheratozoospermija
    🙎‍♀️29 AMH 99-155 (varira) , PCOS
    2015.spontana trudnoća; CR; krvarenje, infekcija reza
    2/2022 ICSI ➡️ Rekovelle, Cetrotide, Decapeptyl ➡️ 40 folikula, 16 js, 3 oplođene, 2 🐧🐧 (ET odgođen zbog OHSS)
    4/2022 FET ➡️ Estrofem, Utrogestan ➡️ 4.04. vracena 2 🐧🐧 ; beta HCG 0.1 ❌️
    10/22 ICSI ➡️ Gonal 100, zatim 150, Cetrotide, Decapeptyl, Ovitrelle
    ➡️ 40 folikula, 15 js, 2 oplođene, OHSS, embriji stali s razvojem, 0 transfera
    09/2023 ICSI ➡️ Supercur sprej, Ovaleap

  • Avatar Doris7

    Doris7

    Broj poruka: 116

    Prijavi adminu

    Imala osjecaj od pocetka da je decko i gin. u 20tt potvrdio decka 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.