Prah iz mlijecne spilje

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Želja00

    Broj poruka: 101

    Prijavi adminu

    Iskustva

    👩‍🦰30

    👨‍🦱32
    4/2021 beba anđel
    4/2022 beba anđel

    5/2023 baby girl

  • Želja00

    Broj poruka: 101

    Prijavi adminu

    Pozdrav,

    Zanima me postoje li iskustva zena ,i parova koji su uzimali prah iz mlijecne spilje, te da su nakon koristelja, tw uz molitvu koja ide uz njega  dobili dijete ❤️😃

    👩‍🦰30

    👨‍🦱32
    4/2021 beba anđel
    4/2022 beba anđel

    5/2023 baby girl

  • Juanita

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Bok, nemam iskustva s tim ali sam trenutno trudna zbog zagovora oca Jamesa Manjackala. Naime poslala sam mu email sa svojim potrebama tj da zelim bebu i rekao mi je da ce moliti za mene i da ja pratim njegove online molitve za ozdravljenje. Pratila sam ih par mjeseci bez uspjeha sve dok u 6 mjesec nije izgovorio moje ime i rekao da me Bog blagoslivlja sa djetetom. Taj dan sam se samo molila gledajuci njegov online program i samo sam govorila Boze ako je tvoja volja za mene da mi das dijete a ako nije da te slijedim bez obzira na sve. Prije sam izricito molila u ocaju za bebu a tada sam se prepustila u potpunosti Bozjoj volji za me. Nadam se da sam pomogla. Bog nas zaista voli❤️

  • Želja00

    Broj poruka: 101

    Prijavi adminu

    Juanita

    Bok, nemam iskustva s tim ali sam trenutno trudna zbog zagovora oca Jamesa Manjackala. Naime poslala sam mu email sa svojim potrebama tj da zelim bebu i rekao mi je da ce moliti za mene i da ja pratim njegove online molitve za ozdravljenje. Pratila sam ih par mjeseci bez uspjeha sve dok u 6 mjesec nije izgovorio moje ime i rekao da me Bog blagoslivlja sa djetetom. Taj dan sam se samo molila gledajuci njegov online program i samo sam govorila Boze ako je tvoja volja za mene da mi das dijete a ako nije da te slijedim bez obzira na sve. Prije sam izricito molila u ocaju za bebu a tada sam se prepustila u potpunosti Bozjoj volji za me. Nadam se da sam pomogla. Bog nas zaista voli❤️


    Ja sam proslu trudnocu koja je na kraju zavrsila spontanim molila na nakanu svete maravillas od isusa, i postoji online sve sto je super za nas koji bas nismo spretni u molitvi.
    Sada sam dosla do praha iz mlijecne spilje, pa cemo vidjeti kuda ce nas to odvesti.
    Vama sretno, i da vas blagoslov prati do kraja❤️

    👩‍🦰30

    👨‍🦱32
    4/2021 beba anđel
    4/2022 beba anđel

    5/2023 baby girl

  • Avatar PiaBuu

    PiaBuu

    Broj poruka: 834

    Prijavi adminu

    Željaoo, gdje si uspijela nabaviti prah? 

    27👩🏻
    33👦🏻
    Mom of 2 angel in heaven
    Spontani 31.07.2021 - 10 tj - emb 6+5👼🏻
    Spontani 08.02.2022 - 9 tj - emb 7+5👼🏻
    -Hashimoto, terapija 75/50 eurotirox
    PAI-1 heterozigot 4g/5g
    God will carry you trough the storm 🍀💪
    Pregled 30.5 imamo ♥️
    27.6.23-11+2 4.7 cm 🍀
    14.7.23-13+5 7.55 cm 🌈
    10.08.23- stiže mamina djevojčica 💜🌈👨‍👩‍👧
    [tickerfactory.com]

  • Želja00

    Broj poruka: 101

    Prijavi adminu

    PiaBuu

    Željaoo, gdje si uspijela nabaviti prah?


    Taj prah vam se moze kupiti ondje(simbolicna cijena jer ipak oni moraju samljet to).pa vam je najbolje pratit kada su neka hodocasca ako vam moze netko ondje uzet.mozda  se obratit nekom sveceniku, ili tako nesto

    👩‍🦰30

    👨‍🦱32
    4/2021 beba anđel
    4/2022 beba anđel

    5/2023 baby girl

  • Avatar PiaBuu

    PiaBuu

    Broj poruka: 834

    Prijavi adminu

    Iskreno, uopće nisam u tom toku niti znam svećenika koji bi to mogao, al raspitat ću se svakako! 
    Gdje pratiš nakanu maravillas? 
    Ja sam isto imala dva spontana, šta su tebi pronašli kao uzrok? Kako se osjećaš ?

    27👩🏻
    33👦🏻
    Mom of 2 angel in heaven
    Spontani 31.07.2021 - 10 tj - emb 6+5👼🏻
    Spontani 08.02.2022 - 9 tj - emb 7+5👼🏻
    -Hashimoto, terapija 75/50 eurotirox
    PAI-1 heterozigot 4g/5g
    God will carry you trough the storm 🍀💪
    Pregled 30.5 imamo ♥️
    27.6.23-11+2 4.7 cm 🍀
    14.7.23-13+5 7.55 cm 🌈
    10.08.23- stiže mamina djevojčica 💜🌈👨‍👩‍👧
    [tickerfactory.com]

  • Želja00

    Broj poruka: 101

    Prijavi adminu

    PiaBuu

    Iskreno, uopće nisam u tom toku niti znam svećenika koji bi to mogao, al raspitat ću se svakako!
    Gdje pratiš nakanu maravillas?
    Ja sam isto imala dva spontana, šta su tebi pronašli kao uzrok? Kako se osjećaš ?


    Na fejsu upises katolicka svjedocanstva, ondje se moli na razlicite nakane krunice, javis im se u inbox ako zelis i napises ime sebe i partnera ,tako da osim sto sama izmolis mole i oni za tebe.super je jer i ako neznas moliti ,kao sto nisam ni ja oni imaju live koji mozes pogledati i poslje te uz njih molis 😃.

    Pa iskreno jos nista, sve mi se razvuklo,jer nisam sigurna da moja trenutna ginekologinja ta moja dva spontana vidi kao neki problem, tako da sam sada trenutno u pokusaju pronalaska novog koji bi me bez mog kontantnog nagovaranja slao na neke pretrage.

    A ti? Jesi li nasla zbog ceka ti se desavaju spontani? Imas li kakvu terapiju?

    👩‍🦰30

    👨‍🦱32
    4/2021 beba anđel
    4/2022 beba anđel

    5/2023 baby girl

  • Avatar PiaBuu

    PiaBuu

    Broj poruka: 834

    Prijavi adminu

    Svakako ću pogledat, pa ti se javim :D
    Promjeni, svakako će fi vise pomoć nego odmoc. 
    Kaj se tiče državnih ginekologa, prošla sam ih sigurno 5 dok nisam došla do super drage doktorice kod koje sam sad imala dva pregleda. Al između ostalog  kod jednog privatnika sam ali me zanima treće mišljenje za svaki slučaj da potvrdimo sve prije nego šta krenemo opet :) 
    Od nalaza sAm ti vadila hormone štitnjače,trombofilija,Papa,briseve,obični nalazi, vitamin D, i onaj najskuplji kariogram, to sam sve obavila državno, tražila sam uputnice i sve su mi dali… slomilo me ta dva spontana, živim i spavam s time, ostavili mi je utisak… promjenilo me kao osobu ali na bolje, cijenim vise dar Boga, ne uzimam zdravo za gotovo, tako da,da.. promjenilo me :) 
    Našli su mi autoimuno bolest hashimoto ( uzimam eurotirox svaki dan ) i kod mene i kod dečka ureaplasma bakterija. Najslabiji oblik trombofilija za koji je dovoljan aspirin pit u trudnoći, i to ke to… rijesila sam sve, saznala sam sve i čak sam dečka poslala na svakakve pretrage a rekli su doktori da on ne treba, na kraju su i njemu našli neke probleme, al riješili smo se i sad možemo krenuti, još samo da mi treći doktor da zeleno svijetlo i ako Bog da, ove godine ću bit trudna :) 

    27👩🏻
    33👦🏻
    Mom of 2 angel in heaven
    Spontani 31.07.2021 - 10 tj - emb 6+5👼🏻
    Spontani 08.02.2022 - 9 tj - emb 7+5👼🏻
    -Hashimoto, terapija 75/50 eurotirox
    PAI-1 heterozigot 4g/5g
    God will carry you trough the storm 🍀💪
    Pregled 30.5 imamo ♥️
    27.6.23-11+2 4.7 cm 🍀
    14.7.23-13+5 7.55 cm 🌈
    10.08.23- stiže mamina djevojčica 💜🌈👨‍👩‍👧
    [tickerfactory.com]

  • Želja00

    Broj poruka: 101

    Prijavi adminu

    PiaBuu

    Svakako ću pogledat, pa ti se javim :D
    Promjeni, svakako će fi vise pomoć nego odmoc.
    Kaj se tiče državnih ginekologa, prošla sam ih sigurno 5 dok nisam došla do super drage doktorice kod koje sam sad imala dva pregleda. Al između ostalog kod jednog privatnika sam ali me zanima treće mišljenje za svaki slučaj da potvrdimo sve prije nego šta krenemo opet :)
    Od nalaza sAm ti vadila hormone štitnjače,trombofilija,Papa,briseve,obični nalazi, vitamin D, i onaj najskuplji kariogram, to sam sve obavila državno, tražila sam uputnice i sve su mi dali… slomilo me ta dva spontana, živim i spavam s time, ostavili mi je utisak… promjenilo me kao osobu ali na bolje, cijenim vise dar Boga, ne uzimam zdravo za gotovo, tako da,da.. promjenilo me :)
    Našli su mi autoimuno bolest hashimoto ( uzimam eurotirox svaki dan ) i kod mene i kod dečka ureaplasma bakterija. Najslabiji oblik trombofilija za koji je dovoljan aspirin pit u trudnoći, i to ke to… rijesila sam sve, saznala sam sve i čak sam dečka poslala na svakakve pretrage a rekli su doktori da on ne treba, na kraju su i njemu našli neke probleme, al riješili smo se i sad možemo krenuti, još samo da mi treći doktor da zeleno svijetlo i ako Bog da, ove godine ću bit trudna :)


    Odlicno, drzim ti fige da to bude sto prije 🥰

    👩‍🦰30

    👨‍🦱32
    4/2021 beba anđel
    4/2022 beba anđel

    5/2023 baby girl

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.