Vlada povećala rodiljne naknade. Što vas očekuje?

Pregledaj članak

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Matej

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Meni nije povecala,a i mnogim drugim ZAPOSLENIM majkama!!!Nemam nista protiv ne zaposlenih majki,ali i ja radim nazalost za 2300 kn i zato sam ostala na istom kao i ne zaposlene majke.Mislim da to nije uredu.Zasto onda ja radim kad nikad nemam pravo na nista?

  • Ruuza

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Promjena zakona opet pogoduje svima onima mamama sa većim plaćama.Na žalost,uskraćene smo sve mi mame koje radimo kod privatnika koji su vam dio plaće isplaćivali na “crno”.Pa kad podnesen zahtjev za porodiljni,normalno, u obzir dolazi samo ono prikazano a to je naravno minimalac.

  • Deleted user

    Broj poruka: 996

    Prijavi adminu

    Ruuza

    Promjena zakona opet pogoduje svima onima mamama sa većim plaćama.Na žalost,uskraćene smo sve mi mame koje radimo kod privatnika koji su vam dio plaće isplaćivali na “crno”.Pa kad podnesen zahtjev za porodiljni,normalno, u obzir dolazi samo ono prikazano a to je naravno minimalac.


    Da, ali zato vi mame koje dobijete dio na crno u nekim drugim stvatima profitirate, gdje god prilazete dokaze o primanju spadate u kategorije koje imaju veca prava zbog manjih primanja. 
    Tipa DD, sufinanciranje vrtica u gradovima gdje se gleda prihod u kucanstvu i slicno. 
    Ne krivim vas, krivi su iskljucivo poslodavci i drzava odnosno zakoni koji se ne provode, ali eto svaka medalja ima dvije strane. 

  • Avatar Tinchyca

    Tinchyca

    Broj poruka: 590

    Prijavi adminu

    A i veća plaća spada u veći porezni razred i samim time više poreza i svega ostalog uplaćujemo državi. Pa je logično da se više i dobi.

    💙30.06.2018 💙 Noa💙
    [lilypie.com]

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.