Potpomognuta - pozitivna iskustva/price trudnica 💖

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Slee

    Slee

    Broj poruka: 2397

    Prijavi adminu

    Iskra, tvoje me iskustvo posebno obradovalo jer je i nama problem taj sto ja nemam jajovode. Samo sto sam ih ja izgubila zbog vanmaternice (bila u jednom, usput vidjeli drgui i zakljucoli da najbolje da odmah odu i oni vani). Sad skupljamo nalaze i u svibnju, ako sve ostalo bude ok, trebali bi u postupak. Nadam se tvojim stopama 💗

    👩🏻‍🏫👨🏼‍💻Oboje ‘89.
    🌀1..2020. vanmaternicna - odstranjena oba jajovoda
    🌀5.2020. Beta+ blaga stimulacija ET - biokemijska
    🌀9. 2020. Beta+ 14 folikula, 2 blaste ET - missed ab
    🌀12.2020. Fet - bligted ovum
    🌀Blaga trombofilija
    🌀5.2021. Repromed - 3 blastice, 2❄️❄️, ET jedne - progesteron depo, heparin - imamo srce!
    🪄🌈
    🌊M💙
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Iskra💞

    Iskra💞

    Broj poruka: 283

    Prijavi adminu

    Slee

    Iskra, tvoje me iskustvo posebno obradovalo jer je i nama problem taj sto ja nemam jajovode. Samo sto sam ih ja izgubila zbog vanmaternice (bila u jednom, usput vidjeli drgui i zakljucoli da najbolje da odmah odu i oni vani). Sad skupljamo nalaze i u svibnju, ako sve ostalo bude ok, trebali bi u postupak. Nadam se tvojim stopama 💗


    Ako je samo to “problem” nema straha,za pozitivan ishod🙏💪,samo hrabro naprid.
    U kojoj ste bolnici? Kakvi si nalazi? Amh?spermio?vitamin D,hormoni …. i ostalo??

    🧒 sve ok. 1986
    👩 1986. bez jajovoda ( neprohodni uklonuti LPSC)
    1.IVF SO 2019 -pozitivan ishod 2020 rođen 👶( dječak )
    2. FET ( 5. dan blastocista), 2.11.
    HCG - 579 ( 12.dan od Feta )
    HCG - 1869 ( 14.dan od Feta)
    🤞💜🙏

  • Avatar Slee

    Slee

    Broj poruka: 2397

    Prijavi adminu

    Dok smo jos prirodno pokusavali, jedini je problem bio moj nizi progesteron. Ostalo je sve ok. Amh nisam jos radila, to idem ovaj mjesec, a za vitamin D mi nije doktor niti rekao. U dogovoru sam sa Skvorcom u Samoboru, a inace sam iz Ri. 

    👩🏻‍🏫👨🏼‍💻Oboje ‘89.
    🌀1..2020. vanmaternicna - odstranjena oba jajovoda
    🌀5.2020. Beta+ blaga stimulacija ET - biokemijska
    🌀9. 2020. Beta+ 14 folikula, 2 blaste ET - missed ab
    🌀12.2020. Fet - bligted ovum
    🌀Blaga trombofilija
    🌀5.2021. Repromed - 3 blastice, 2❄️❄️, ET jedne - progesteron depo, heparin - imamo srce!
    🪄🌈
    🌊M💙
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Iskra💞

    Iskra💞

    Broj poruka: 283

    Prijavi adminu

    Slee

    Dok smo jos prirodno pokusavali, jedini je problem bio moj nizi progesteron. Ostalo je sve ok. Amh nisam jos radila, to idem ovaj mjesec, a za vitamin D mi nije doktor niti rekao. U dogovoru sam sa Skvorcom u Samoboru, a inace sam iz Ri.


    Da da samo hrabro,a vitamin D ti je jako bitan za trudnoću,to isto izvadi.
    Nezzz jel pratiš potpomognutu na forumu,tamo se o tom dosta pisalo.
    Neki dr.to zanemaruju a u biti bitan je jako.Malo pročitaj i raspitaj se o tom.🤞

    🧒 sve ok. 1986
    👩 1986. bez jajovoda ( neprohodni uklonuti LPSC)
    1.IVF SO 2019 -pozitivan ishod 2020 rođen 👶( dječak )
    2. FET ( 5. dan blastocista), 2.11.
    HCG - 579 ( 12.dan od Feta )
    HCG - 1869 ( 14.dan od Feta)
    🤞💜🙏

  • Avatar Slee

    Slee

    Broj poruka: 2397

    Prijavi adminu

    Jesam, u grupi potpognuta sam i tako sam i dosla na temu da napravim ovdje temu gdje ce cure pisati pozitivna iskustva jer su se na temi zaredali neuspjesi i lose raspolozenje pa da se malo oraspolozimo. Cula sam za vitamin D, pitat cu svoju gin da mi da uputnicu i za to :) hvala!

    👩🏻‍🏫👨🏼‍💻Oboje ‘89.
    🌀1..2020. vanmaternicna - odstranjena oba jajovoda
    🌀5.2020. Beta+ blaga stimulacija ET - biokemijska
    🌀9. 2020. Beta+ 14 folikula, 2 blaste ET - missed ab
    🌀12.2020. Fet - bligted ovum
    🌀Blaga trombofilija
    🌀5.2021. Repromed - 3 blastice, 2❄️❄️, ET jedne - progesteron depo, heparin - imamo srce!
    🪄🌈
    🌊M💙
    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.