Potpomognuta oplodnja

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • ninna1804

Broj poruka: 168

Prijavi adminu

Nikitta iskrena sucut draga  drzim fige da te beta u cetvrtak razveseli i da sve tuzno ostane iza tebe.
    Blacky89 daaaaa , daj boze da 5. bude onaj pravi!! Beta je 29.4., 14.dnt.
    Lemon budi sretna i zadovoljna, imas razloga, tri mrvice te cekaju 

Nikitta

Broj poruka: 1285

Prijavi adminu

Hvala od srca mile moje. Znate da i ja navijam za sve vas ovdje. Bit će kako je suđeno. ❤️

Lemon

Broj poruka: 261

Prijavi adminu

Rekla je da je ocjena 2 nakon što mi je rekla da je oplođeno 3 i da je po njima to dobar rezultat, tako da mislim da bi mi rekli da nešto nije dobro..
    Nikitta drži se 
    Grizli, Babylove to je nešto prekrasno i skroz novi osjećaj koji se probudi kada ti kažu za malce, tj. smrzliće, ja isto samo o njima razmišljam cijeli dan da li im je dobro 
    Ninna hvala, tri mrvice bi bile sigurno da ne moram čekati rezultate pgd-a, ovako ću biti zadovoljna ako bude bar jedna zdrava i vraćena mi. Sretno i tebi u iščekivanju!

Vaki

Broj poruka: 641

Prijavi adminu

Uh, Nikitta! Baš mi je žao. Sigurna sam da je bila sretna uz sve vas. Ma mrvice će se izboriti… 💓

• Blacky89

Broj poruka: 194

Prijavi adminu

Nikitta zao mi je 😞 i iššš crne misli… IMATI ces svoju djecu koja ce se brinuti o tebi kad budeš stara, naborana, sjeda i zaboravna 😁🙈

• Jenn

Broj poruka: 45

Prijavi adminu

Lemon i ninna sretno dalje 🍀🥰
    Ivana cestitam 😍
    Nikitta drzim fige za cetvrtak!! Zao mi je zbog bake, drzi se 😘

• Kengurica

Broj poruka: 1033

Prijavi adminu

Nikitta zao mi je zbog bake. Kako ti prelijepo i produhovljeno to sve napises, bas mi je lijepo procitati. Bas si posebna i zelim ti da neka posebna bebica dodje u to tvoje narucje jer takvu mami imati je velika sreca.

Nikitta

Broj poruka: 1285

Prijavi adminu

Hvala vam cure, predivne ste sve do jedne ovdje. Ne trebamo mi ništa posebno, samo običnu djecu koja će nam skratit živce i produžit život 😊 Jednom ću i ja zagrliti svoje dijete, a suze će tiho jedna drugu stizati govoreći - Bog je čuo tvoje molitve i obrisao naše tragove, sad idi i budi obična žena i sretna majka, znajući da je tvoj put bio neobičan, ali uvijek pravedan. ❤️ Kengu inače se bavim pisanjem svega i svačega, to me liječi iznutra. 🥰😘

• princessann

Broj poruka: 4

Prijavi adminu

Dali netko zna dali se na prvom postupku za inseminaciju na Sv. Duhu od svih papira /nalaza i briseva koje predajemo u labaratorij prije postupka mora predati i nalaz - suprugov bakateriološki nalaz ejakulata-? Nije nam to niko reko niti spomenuo ( i to jasno nismo napravili, a na inseminaciju idemo za 3 dana) a sada negdje čitam da se i to predaje uz spermiogram?
    Zna možda neko od friških? 
    Hvalaa

• Karla89

Broj poruka: 42

Prijavi adminu

Kad ste vi najranije vadile betu nakon inseminacije?
    Ja bi trebala u četvrtak 25.04.,(14. dana nakon inseminacije) a onda za ponavljanje bi trebala ponedjeljak 29.4. čekati.. pa mi to malo predugo. Mislila sam u srijedu 24.4. otići betu izvaditi, pa ponoviti u petak..

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.