Pomoc! Zasto dijete od 1 godine i 3 mjeseca ima samo 4 zubica. Dali ima razloga za brigu?

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Valentinadejan

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Naime moje dijete ima 1 godinu i 3 mjeseca, a tek ima 6 zubica. Stalno je nervozan i nespava po noci. Cesto se budi, jede slabo. Ponekad ima blago povisenu temperaturu ali zubici uopce ne niknu nikako. Jako sam zabrinuta jer neznam dali je to normalno ili je to potreba vec da se idemo obratiti zubaru. Najteze je to sto znam da ga boli a nemogu mu nikako pomoci tj. Ni neznam na kojr naci da mu olaksam da manje osjetu tu bol, kremice iz ljekarne to nam nemopomaze ni malo.

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.