Pomoć

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • St00dent

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima
    Na ovaj korak se nisam odlučila samo tako,nego sam razmišljala i shvatila da nemam drugog izbora osim ovoga jer vjerujem da ima još dobrih ljudi
    Trebam pomoć bilo kakvu
    Trudna sam već 3 mjeseca no trenutno studiram i ne mogu se financirati. Otac mi je umro,  a majka nema nekih primanja. Živim s mužem koji radi dan noc, za malu plaću. Neznam sta da više napišem, tko misli da je laž ili bilo sta drugo neka ignorira molim vas
    Nije mi do osuda
    Ako netko može uplatit novac ili tako nešto ajme hah

  • Bebushka

    Broj poruka: 483

    Prijavi adminu

    Jesi se probala obratit udruzi betlehem i karitasu i slicnima? Mislim da svi imamo viska stvari pa ako si blizu mozemo pomoc tipa s robom i stvarima za bebu…

  • St00dent

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Bebushka

    Jesi se probala obratit udruzi betlehem i karitasu i slicnima? Mislim da svi imamo viska stvari pa ako si blizu mozemo pomoc tipa s robom i stvarima za bebu

    Kako doci do njih? Ne znam kako to ide. Preko neta ili kako vec? Jer trebam platit stan za 2 mjeseca 
    Nemogu vjerovat ni da sam se dovela do ovoga..hvala vam

  • Bebushka

    Broj poruka: 483

    Prijavi adminu

    Na netu su sigurno kontakt podatci pa mozda najbolje da odes osobno, bolje se komunicira, a pitaj i u svojoj zupi, nema veze ako nisi vjernik, njima svaki dan kucaju na vrata ljudi u potrebi…sretno

  • St00dent

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Evo pokušavamo sve ali nitko niti odgovara niti išta
    Ne znamo više sto bi

  • St00dent

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Bebushka

    Na netu su sigurno kontakt podatci pa mozda najbolje da odes osobno, bolje se komunicira, a pitaj i u svojoj zupi, nema veze ako nisi vjernik, njima svaki dan kucaju na vrata ljudi u potrebi…sretno


    Ako mi netko želi donirati ili posuditi bar dvjestotinjak kuna bila bih zahvalna
    I dogovorili bi se oko vraćanja
    Mogu i odraditi,nije bitno

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    Obrati se centru za socojalnu skrb,  ne mailom,  osobno. Mozda ti oni mogu pomoci. Na sva vrata kucas osobno,  a ne ovako. 
    Ja vjerujem da ti je tesko,  ali bojim se da ovo nije nacin da dodjes do pomoci.
    Zamrzni godinu na faksu,  ako trudnoca nije rizicna mozes raditi neki jednostavniji posao premo sc,  toga uvijek ima.
    Nemoj se ljutiti,  samo ti dajem smjernice kako da si sama pomognes.

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Bebushka

    Broj poruka: 483

    Prijavi adminu

    Gle stoodent,  preko foruma se mogu prodavat svakakve price, ne kazem da je to tvoj slucaj, al sumnjam da ce ti neko dat pare na taj nacin, ko nam garantira da nisi narkic od pedeset godina recimo…kuzis? Zato obidji dane centre, a sta kaze proudmommy mozes i nesto radit, ja sam dugo cuvala djecu dok nisam nasla posal, to ti odmah lova na ruke, imas recimo stranicu dadilje.info za to…

  • St00dent

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Nije rizična trudnoća,neznam jel mogu konobarit zasad dok malo ne stanem na noge ili sta?
    Ma znam sve vas razumijem,nije problem,naci ćemo mi rješenje.
    Malo sam očajna pa tražim svašta hah
    Uglavnom hvala vam puno na savjetima 
    Malo je zeznuto nac posao pogotovo ovako hah Al mogla bi opet izrađivati nakit ili takvo nešto 
    Evo sad sam puna ideja hahah 

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.