Policisticni jajnici nakon poroda

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Tonka18

    Tonka18

    Broj poruka: 332

    Prijavi adminu

    Imam policisticne jajnike. Rodila sam 9.1 a prvu mjesecnicu sam imala 14.2 otada je vise manje redovito dolazila sad mi kasni skoro 2 tjedna koliko se sicam u svakom slucaju kroz 9 mjesec nisam je uopce imala, radila sam test prije par dana al je  bia negativan, radot cu ga ponovo za par dana, al me zanima jel kojoj curi isto bilo tako. Jer kazu da se nakon poroda policisticni “izlijece”. Da napomenem da ne dojim

  • Avatar LuKi5

    LuKi5

    Broj poruka: 2550

    Prijavi adminu

    Tonka18


    Imam policisticne jajnike. Rodila sam 9.1 a prvu mjesecnicu sam imala 14.2 otada je vise manje redovito dolazila sad mi kasni skoro 2 tjedna koliko se sicam u svakom slucaju kroz 9 mjesec nisam je uopce imala, radila sam test prije par dana al je  bia negativan, radot cu ga ponovo za par dana, al me zanima jel kojoj curi isto bilo tako. Jer kazu da se nakon poroda policisticni "izlijece". Da napomenem da ne dojim

    Imas sindrom policisticnih jajnika ili  samo polic. jajnike?  To sto su ti uredno dolazile menstruacije ne mora znaciti da nemas pol. jajnike. Si bila kod ginicke?

    14.06.2014. L ♥

    [lilypie.com]

  • Avatar Lollypop

    Lollypop

    Broj poruka: 1160

    Prijavi adminu

    Ja bila kod gin, kaze i dalje oba jajnika policisticna. I to je to. Menstruacija se navodno sprema, po uzv-u, ali evo vec mjesec dana je nisam dobila.

    https://lb1f.lilypie.com/gXYTp2.png?VqgGn73u [lb1f.lilypie.com]

  • Avatar Tonka18

    Tonka18

    Broj poruka: 332

    Prijavi adminu

    Bila sam nakon poroda ssd nisam…napravit cu jos jedan test pa cu ic…

  • Avatar Tonka18

    Tonka18

    Broj poruka: 332

    Prijavi adminu

    Radila sam jutros test negativan je… Da je pozitivan dosad bi vec pokaza jel da?

  • Avatar Dea23

    Dea23

    Broj poruka: 718

    Prijavi adminu

    Ja sam davno imala policistične, pa trudnoča porod ništa i evo nakon 7 mj od poroda opet policistični. Dva ciklusa pila sam duphastone sad ćemo vidjet kak će m doć ovaj mj bez duphastona.
    Ne znam jel bi test pokazao jer ja isto imam neredovite i nisam nikad znala kad da test napravim. Sto puta sam znala radit u mjesecu

  • Avatar Tonka18

    Tonka18

    Broj poruka: 332

    Prijavi adminu

    ja sam radila 2 testa  oba negativna, ali sam imala još dufastona doma pa sam njega popila ako nisam trebale bi doć brzo ako jesam neće doć i onda ću znat na čemu sam, a on ne škodi u trudnoći tako da

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.