Sve što vas zanima, pitajte druge roditelje!

Pregledaj članak

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Jaska2

    Jaska2

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

  • Avatar treća sreća

    treća sreća

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    super evo ja sam mama dvoje,jedne predškolke i jednog skoro petogodišnjaka,divne,bogu hvala zdrave i vrloooo,aktivne,bistre i žive djece s trećim na putu,nemam pojma kako ću to sve uskladiti ali samo neka je sve ok pa ćemo u hodu smišljati strategije…tim više jer baš i nemam neku pomoć sa strane,jer nam tata radi na zemlji cijeli dan,sami smo kuću,ali sad nas čekaju nove školske obaveze i oko bebice,ali jako sam sretna zapravo i neželim misliti na brige već na trenutak kad ću zagrliti i pomirisati to mali klupko.Imam još jednu želju,zapravo bi htjela ako postoji način da postanem jedna od vaših kolumnistica,jer jaaakooo volim pisati a bome sada imam i o čemu,naše su priče izlazile u omiljenim novinama Mama i beba,ali bila bi presretna kad bi na neki način mogla aktivno sudjelovati svojim pričama i iskustvima u vašem svijetu,u klokanici,puno pozdrava!!!! od mame Martine i njenih anđela

  • Avatar Klokanica

    Klokanica

    Broj poruka: 649

    Prijavi adminu

    Draga treća sreća, drago nam je da vam se Klokanica sviđa i da vas zanima pisanje kolumne. Molimo Vas, javite nam se na mail: klokanica@klokanica.hr

  • Dubrovkinja

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    molila bi za pomoc iskusnije mame. termin mi je 21.6. posto zivim na moru vjerovatno ce biti vec toplo.da li trebam kupovati bodije dugih rukava jer mi neke prodavacice govore da trebam a neke da ne trebam.sto i koliko trebam kupit? hvala

  • Avatar Klokanica

    Klokanica

    Broj poruka: 649

    Prijavi adminu

    Draga Dubrovkinja, odgovor na vaše pitanje možete pronaći u već otvorenoj raspravi na forumu: https://klokanica.24sata.hr/forum/trudnoca/trudnoca-38/dolazak-bebe-u-ljetnom-periodu-311 [klokanica.24sata.hr]

  • Avatar irena.kober@hotmail.com

    irena.kober@hotmail.com

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    kupite si oba dvoje,jer ce malo dijete prersati.

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.