Planiranje trudnoce s atopijskim dermatitisom

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • anchy4224

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima!Bolujem od atopijskog dermatitisa cijeli zivot.Posto sam osoba koja se na sve mora unaprijed psihicki pripremiti zanima me sto me ceka.Trazim vec neko vrijeme odgovor na netu,no bezuspjesno.Saznala sam jedino da se prva tri mjeseca kortikosteroidi ne smiju koristiti,a ja bez njih n funkcioniram.Molim vas ako je itko prezivio trudnocu s atopijskim dermatitisom,kako je to izgledalo?

  • anchy4224

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Ups,sad vidim da sam zavrsila na jaslickoj dobi.Pardon

  • Avatar renata6

    renata6

    Broj poruka: 2713

    Prijavi adminu

    Bude ti redakcija to premjestila, ne brini!

  • anchy4224

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Thanks!

  • Avatar LuKi5

    LuKi5

    Broj poruka: 2550

    Prijavi adminu

    Jesi probala iti kakav oblik alternativne medicine sto se tice te borbe s atopijskim dermatitisom. Nekakve biljne preparate, sigurna sam da postoje nekakve biljne, prirodne terapije samo ne znam koje su to I jesu li pogodne u trudnoci. Probaj se raspitati kod nekog biljara, ljekara. U velikom broju se alternativna medicina pokazala kao vrlo ucinkovita. Nadam se da ces uspjet naci rijesenje sto se tice AD-a I da ti nece stvarat nikakve probleme sto se tice trudnoce. :)

    14.06.2014. L ♥

    [lilypie.com]

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.