Planiranje trudnoce

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Bojana090

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

     cao… treba mi pomoc jedna… sa momkom pokusavam da ostanem trudna vec dva mjeseca ali nista.. problem je u meni… imam policisticne jajnike,cesto mi se desava da prokrvvarim,i nije mi cesta ovulacija… uzela sam caj virak i kapi femisan a… samo mi reci oce li mi pomoci sta,jer tako zelimo bebu 😢😢😢😢😭😭😭😭😭😭

  • Avatar mono1111

    mono1111

    Broj poruka: 3142

    Prijavi adminu

    Dva mjeseca je jako malo, pogotovo ako si rekla da nemas O redovite.
    Trebas svakako pratiti O lh trakicama i imati ciljani odnos.
    Jedan ciklus mozes otpratiti i uzv da se vide folikuli i da se.dokaze O.
    U slucaju da O nema, uvijek ginekolog moze O inducirati Klomifenima ili Femarom.
    Nazalost, mnogi parovi potrose i godinu dana na planiranje prije nego ostvare T.
    Ako smatras da imas problem, onda svakako napravi pretrage, bar neke osnovne za pocetak.

    [lilypie.com]

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.