5 stvari koje nas živciraju kod muževa

Pregledaj članak

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Mia12

    Broj poruka: 12

    Prijavi adminu

    Moj muž najviše voli svoj trosjed!  Kada dode umoran sa posla prvo se zavali na trosjed!  Onda malo odmori pa se istusira i onda opet trosjed!! :-/  
    Sada imamo dvoje djece i ajde mogu reci da mi pomaze sa  manjim koji ima tek 2 mj.
    Ali ima dana kad bi ga super ljepilom zalijepila na taj kauc tako da se vise nikada ne makne sa njega!!!! Grrrr evo sad sam se opet naljutila! :-D

  • krupnooka2

    Broj poruka: 13

    Prijavi adminu

    Oooooo…prava tema !! Od kud krenuti… Najdraži su mi oni dani,kada dode s posla i kaže “ idem malo prileč,umoran sam,nočas ništa nisam spavao” samo ne znam tko je to onda hrkao,dok me je jedan klinac s nogom lupao u bubrege,drugi lezao preko mene i cvilio za dudom,a curka iz sobe cvilila da joj je hladno..ali nema veze..umoran si..odmori.. Nakon 3 sata izlazi iz sobe i gunđa “ pa kaj ne mozete biti tiho ni kad pokušavam odmorit” i sjeda za komp na svojih 5 minuta za sebe ( naravno tih 5 min meni uvijek nekak jakoooo dugo traju) Lovim klince po kuci,jednog heanim,drugog kupam,trecoj pomazem nac stvari za sutra za skolu..znoj me oblijeva,zivci peru..23 h
    napokon malci u krevetu ,spavaju,sad ce mojih 5 min i onda se najednom čuje galama iz sobe “ ma daj..necu vise igrat,zakaj nisi skrenuo kad sam ti reko,sad si me pokupio i izgubio sam zivot..ma daj..ma stvarno necu vise igrat ” i onda shvatim,da mi je još jedno djete ostalo budno,ono najrazmazenije… Onda ja napokon uzmem malo komp,da prosnjofam kaj ima,jel mi mozak ne funkcionira vise za nista drugo,a on izlazi iz sobe i prvo sta kaze je “ pa opet si na tom facebooku ” ….  Ufff..i ja se sad raspisala ,ali lakse je cim se nekome pojadas malo 

  • Avatar Deja7

    Deja7

    Broj poruka: 76

    Prijavi adminu

    Moj isto nikad ne zna gdje je navečer ostavio trenirku,majicu i tak,svaki dan isto pitanje“di  mi je”,poludim na to.Ali s druge strane bez obzira što radi,a radim i ja,sve kućanske poslove dijelimo,čak ga ja to toliko nit ne tražim ali njemu je to normalno ako sam ja skuhala da on opere suđe,ili ako ja sve pospremim on će na kraju usisati.I nikad mi ne prigovara ako nešto ne napravim,čak naprotiv govori mi ajd pusti to i odmori.A mene to živcira,odmor je najvažniji za njega,i po njegovo samo treba odmarati kad se dođe s posla.Sad sam na komplikacijama i po njemu bi trebala cjele dane ležati.

    Andrea

  • Avatar tejo

    tejo

    Broj poruka: 22

    Prijavi adminu

    Dakle MM je nezaposlen, ali ja nikako nebi rekla da on nema šta raditi. Radnim danom ja stariju curku prije posla spremim i odvedem u vrtić, a on ostane s malim od 11mj. i hendla njega. Moram prvo naglasiti da mali cilu noć doji svako malo i neda mami spavat, ali kad ostane sam ujutro s tatom produlji i do 11h. Nakon doručka malo prošetaju i mali brzo opet zaspe, a tata napravi ručak, nakon tog spavanja idu po seku (ako mama s posla kasnije stiže doma). Kad ja dođem dica su uglavnom nahranjena i malome samo triba dat siku jer se ko ovisnik nameči na mene. Nakon što ručamo ja i moj muž, uredno dobje svoje vrime za odmor, ja zajedno s dicom po kući čistim novonastale nerede, mašinu robe, usisavanje, pranje suđa (kuhinja ko posli drugog svjetskog rata). Uz sve to dica su moja, kakanje, piškenje, čaše vode, dosada, padovi, pelene, traženje igračaka, spremanje igračaka, nekad i igranje. U to vrime MM leži zavaljen na kauč i čila. Zavidim mu na tom čilanju jer ja za to isto moram čekat 22h kad su svi u krevetu, a tada sam već toliko izmoždena da me to ne usrećuje nego ostajem budna tek toliko da bi mogla malo sabrat misli u svojoj glavi.. iako bi radije išla iz istih stopa leć. Pogotovo kad se sjetim da me čeka buđenje svakih uru vrimena zbog dojenja mog malog divotana. Tako iz dana u dan, a onda dođe vikend. Neznam tko je ikad rekao da je to za odmor. Mamama je vikend tek teški umor. Stić sve što nisi stigla preko tjedna, a uz to još sve vezano za dicu. Mama je ipak mama, uvik potežu više i daju više. Sve je meni to jasno, ali nekad poludim jer budući da mi muž uvik kuva znam dobit komentare: “O pa ti si sretnica” , nakon kojih se osjećam ko da ništa nisam napravila ako nisam skuhala. Sto puta sam mu ponudila da ja samo skuvam, a da on preuzme sve što ja radim. Tj. da se zamjenimo. Neće, nema šanse. A kad čujem rečenicu: “ti to bolje radiš” dobijem živčani slom.

    Dixi 14.12.11.
    Ivan 10.12.14.

  • Avatar CrazyPuppet

    CrazyPuppet

    Broj poruka: 1614

    Prijavi adminu

    Tejo, obavezno ukidaj nocne podoje, istrpite tih tjedan dana… ja se preporodila… a sto se muža tice, ah sto reći… gamer žešći, kad ga potiram s kompa legne na kauc i igra na mobitelu… al otkad sam trudna dobio je i on zadatke koje moja s klincem odradit… 
    Ono sto sam skuzila je da s njima nema da se nesto dogovoris pa ce od sad to biti tako… bit ce tako maksimalno tjedan dana, i onda opet po starom, dakle treba njurgat stalno :-P

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Miss-sunshine

    Miss-sunshine

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Drage moje mame..
    Znam vas vasi muzici nerviraju ali to su oni.
    Naucila sam s vremenom i nakon troje djece da od muskaraca ne mozete ocekivati previse.
    Moj je dobar otac,dobar muz ALI doveo me je do takvog emotivnog sloma da sam odlucila okrenuti list i preusmjeriti losu energiju sto dalje od mene.
    Vec me dugo bole njegovi postupci i moram negdje to izbaciti iz sebe pa sam mu napisala pismo koje vjerovatno nikada nece procitati.

  • Avatar Miss-sunshine

    Miss-sunshine

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Pismo jednom tati!

    Sjećaš li kada smo prvi puta poželjeli imati dijete?
    Suze bi mi išle od sreće kada bih te zamislila s bebom u naručju.
    Bilo je to sve što sam željela.
    Stvoriti malenu obitelj. Našu obitelj.
    Sjećaš li se koliko smo čekali plusić i koliko smo bili razočarani kada ga ne bi ugledali.
    Sjećaš li se svih onih emocija kada sam te dočekala s posla,zagrlila a ti kao da si znao stavio si ruku na moj trbuh.
    Cijeli svijet je morao znati da čekamo naše malo čudo.
    Obećao si da ću biti vaša princeza.
    Obečao si da ćeš me držati kao kap vode na dlanu.
    I jesi! 
    Ali si i gazio sve ono što imamo.
    Mobitel više nisi ostavljao,pogled s njega nisi sklanjao.
    Kada bih ulazila u prostoriju brzo bi ga gasio.
    Mislio si da ne primjećujem.
    Znaš li koliko me to boljelo? 
    Znaš li koliko je žena ranjiva kada nosi jedno maleno biće ispod srca?
    Ubrzo sam na svijet donijela jedan predivni mirisni smotuljak. Samo naš smotuljak.
    Gledajući vas skupa zaboravila sam da ponekad odlutaš na neko drugo mjesto.
    Sječaš li se kada sam ti rekla da ćemo dobiti još jedan takav predivni dar?
    Opet smo bili opijeni emocijama i opet si ti bio onaj čovjek kojeg znam i volim.
    Ali nije dugo trajalo da primjetim kako skrivaš mobitel,sve duže radiš.
    A ja. Ja sam te čekala. Mi smo te čekali. 
    Pravila sam se slijepa.
    Pravila sam se luda.
    Jedno dijete u naručju,drugo raste u meni.
    A nisam puno tražila od tebe.
    Samo da me voliš kada sam lijepa samo za tebe i kada sam samo majka..umorna i raščupana.
    Znaš li koliko puta sam se osjećala bespomoćnom,neprivlačnom jer me nisi više gledao kao prije.
    Ako je to žrtva jedne majke nosit ću taj križ.
    Ne predajem.se tuzi.
    Obećala sam da će naša djeca rasti u ljubavi.
    Volimo se,zar ne?
    Svaki poljubac,svaki zagrljaj i svaki dodir prema tebi je iskren i želim da oni to vide.
    Želim da vide kako me grliš i poštuješ kao majku.
    Želim da me vide nasmijanu.
    Želim da vide kako majka obožava njihovog oca. Dobar si otac.
    Zaista te obožavam.
    Znam da i ti mene na neki svoj način.
    Vidim to.
    Još jedna bebica samo mi je dala jaču snagu da održim i sačuvam našu malu obitelj.
    Iako Bog zna koliko sam suza isplakala dojeći i uspavljujući djecu znajući da skrivaš u tom plavom ekranu svoju tajnu.
    Od tebe ne tražim puno.
    Samo sačuvaj svoje dostojanstvo,sačuvaj dostojanstvo majke svoje djece i što je najvažnije sačuvaj njihovo dostojanstvo.
    A ja ću sačuvati nas.
    Volim te,znaš?

  • Aleksandra82

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Prljavo rublje ostavlja u spavaćoj sobi po stolicama i žali se kako mu ne operem. Nekoliko puta sam mu rekla da perem samo ono u kupaonici u košari za rublje i da nemam namjeru skupljati za njim po sobi i provjeravati što je za pranje a što za ormar. Mlad je (pod navodnicima)…. Naučit će. Odjeću iz lova ili iz ribolova uredno ostavlja u hodniku pored vrata umjesto u prostoriji do garaže koja je inače i predviđena za to. Kada radi bilo što u kuhinji, ja obavezno imam pet puta više posla da pospremam za njim.

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.