Parafimoza

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Mrva2015

    Mrva2015

    Broj poruka: 39

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima,
    Zanimaju me iskustva s parafimozom kod dječaka.
    Moj maleni ima 3 god.i prije nekog vremena smo bili na kirurgiji,jer mu se pišo zacrvenio i zadebljao,a meni nikako nije dozvoljavao prevlačenje prepucija.
    Uspjeli su mu navuči prepucij i isprati gnoj,međutim sad kada ja pokušavam,u jednom dijelu kao da se stvara prsten koji onemogućava navlačenje prepucija i njemu stvara nelagodu…
    Ima li kakvo riješenje za tu situaciju osim kirurškog zahvata?
    Tnx

  • Deleted user

    Broj poruka: 996

    Prijavi adminu

    Mrva2015

    Pozdrav svima,
    Zanimaju me iskustva s parafimozom kod dječaka.
    Moj maleni ima 3 god.i prije nekog vremena smo bili na kirurgiji,jer mu se pišo zacrvenio i zadebljao,a meni nikako nije dozvoljavao prevlačenje prepucija.
    Uspjeli su mu navuči prepucij i isprati gnoj,međutim sad kada ja pokušavam,u jednom dijelu kao da se stvara prsten koji onemogućava navlačenje prepucija i njemu stvara nelagodu…
    Ima li kakvo riješenje za tu situaciju osim kirurškog zahvata?
    Tnx


    Jeste probali nakon kupanja, dok je koza razmeksana od vode? 

  • Avatar Mrva2015

    Mrva2015

    Broj poruka: 10

    Prijavi adminu

    Da,da!Tako radim svaki dan….stavim ga u kadu,napunit tople vode i tek onda pokusavam navuci prepucij.Strah me navuci skroz do kraja kako bi ustvari trebalo bas zbog tog prstena koji se napravi,jer ako ne uspijem vratiti prepucij mogu jos goru stvar napraviti. :-/ zato ne znam da li je itko imao takvu situaciju i da li se moze rijesiti bez kirurskog zahvata…

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.