Otvoren foramean ovale

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Mišić

    Broj poruka: 39

    Prijavi adminu

    Pozdrav,da li netko ima iskustva sa otvorenim foramenom ovale kod beba,moja mala se rodila s tim i kazu da treba zarast u roku od 6mj do godinu dana na kontroli kod kardiologa jos nije zaraslo pa me sada frka hoce li joj ikad zarast i koje su posljedice?? Posto je mala plakala tokom uzv-a srca doktor nas je nabrzinu izbacio uz recenicu “tolko vam place dijete da se nemogu skoncetrirat,nije zaraslo sestra ce vas dalje uputit” ljubaznost na vrhuncu i jos je privatnik…uzas,nase zdrastvo…

  • Avatar koala123

    koala123

    Broj poruka: 435

    Prijavi adminu

    nemam iskustva s tim ali mi je zao da si dozivjela takvu nestrucnost i bezobrazluk i to jos kod privatnika. uzas. ako ti smijem dat savjet da mozda potrazis jos jedno misljenje. gospodin se ne moze skoncentrirati? zbilja uzas

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.