Osvojite vrijedne poklon pakete za njegu kože nakon sunčanja

Pregledaj članak
Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Loona2

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Ja bih trebala osvojiti poklon paket jer sam prva ostavila komentar. Znate ono - tko prvi, njegova djevojka! :-)

  • lujzijana

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    bas bi mo dobro dosao poklon paket, jer imam blijedu, “aristoktatsku” put, a volim se izlezavat na suncu, uvijek kazem da cu biti malo, a uvijek izgorim. 😄

  • lujzijana

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    lujzijana


    bas bi mi dobro dosao poklon paket, jer imam blijedu, "aristokratsku" put, a volim se izlezavat na suncu, uvijek kazem da cu biti malo, a uvijek izgorim. 😄
  • Ford

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    La Roche-Posay poklon paket! To je ono sto treba mojoj obitelji i meni. Troje male djece, supruga i ja ne znamo o cijoj kozi bi se prvo pobrinuli. Tko ima vise ozljeda od padova, plikica od uboda komaraca. Ja imam psorijaticnih oziljaka, supruga smedjih hiperpigmentacijakih mrlja od sunca. Ovaj paket bi bio savrseno rjesenje za njegu koze bas cijele obitelji. Jer nam je koza po ljeti pod najvecim povecalom, da bi ostala zdrava i neostecena nakon svakodnevnog izlaganja suncu.

    Ford

  • 1806.marina

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Obožavam izležavanje na suncu, ali sam na žalost previše lijena da bih koristila kreme sa zaštitnim faktorom kako bi uhvatila što više boje, pa to često završi sa opečenim ramenima i licem koje mi je najosjetljivije, stoga bi mi ovaj poklon paket bio savršen :)

  • stanli

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Ja imam jako prevrtljivu kožu. Osjetljivu, mješovitu sa jako suhim obrazima i  jako sklonu crvenilu. Jako purpurno crvenilo pri promjeni temperature, izlaganju suncu, pri neugodnim situacijama, kod umora ili samo od sebe. A uskoro idemo na more i nije mi drago kad se vratim doma, a pogled u ogledalo izbjegavam.

  • 1407

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Linija Lrp je najbolja linija za osjetljivu kožu poput moje, a cicaplast balzam preporučam svima jer mislim, znam da nema bolje kreme za sve probleme iritirane kože, od herpes,atopijskog dermatitisa,opekotina, alergije, zarastanja rana,kod ožiljaka itd….i sada kako sam trudna mi je koža osjetljiva na sunce i bas bi rado da dobijem taj super paket.sve pohvale. Lp

    Mmmmm

  • jops2

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    Postovani, ovaj poklon je idealan za moju malu obitelj :) Imamo veselog i jako jako zivahog djecaka koji ima svega 13 mj. Prohodao je prije svoga prvog rodjendana tako da je vec sad spreman za maraton :D On je na tatu pokupio jako svijetli ten,svijetlu kosu i oci. Boravak u hladu s njim na moru je nemoguca misija bila. Znaci njega zanima sve osim sjediti ispod suncobrana :D potrebno ga je konstantno mazati za vrijeme boravka na plazi,a i nakon. Suprug ima izazito takodjer svijetli ten i nazalost prvi dan uvijek zagori iako smo ga mazali djecjim fkt 50 +.kod njega je poseban problem sto ima izazito puno madeza (samo na ledjima preko 150 komada) tako da se mora kloniti jakog sunca. jer ga na kontroli dermatogica uvijek “pohvali” kako je dobro posuncao madeze. Ja sam tamnije puti medjutim imam jako suhu kozu te se moram cesto mazati. Nakon cijelodnevnog boravka na plazi treba nam kvalitetna linija za njegu poslije suncanja.Za sad smo uvijek  koristili gelove na bazi tipa aloa vera, ali mislim da je ovaj paket za nas puno prikladniji. Spremamo se sad poslije 15.8. na more te bi nas jako razveselili s ovim poklonom :D
    Takodjer bebac jako izreagira na ubode komaraca tako da je njegova koza zaista jako jako osjetljiva i neusudim se mazati ga sa bas kojekakvim preparatima, a nesto od LRP imamo vec godinama kod kuce i jako jako smo zadovoljni :D
    super su vam clanci jer ste azurni tako da uvijek saznamo za super stvari na vasem portalu.
    hvala i srdacan pozdrav!

  • angellah

    Broj poruka: 32

    Prijavi adminu

    Kao i Ida Presnar, i ja sam vrlo svijetle i osjetljive puti. Ranijih godina trudila sam se dobiti lijepo preplanulu put. Sjećam se da sam jedne godine zbog opeklina imala i ožiljak na ramenu koji nije prolazio do zime. Sada kada sam starija ne pada mi napamet tako riskirati svoje zdravlje. Čitala sam o štetnosti pretjeranog izlaganja suncu i zato sada koristim visoku zaštitu za sebe i za svoje dijete koje je nažalost naslijedilo moju svijetlu i kožu skonu atopiji. Odlazimo na kupanje samo od 8 do 10 ujutro a popodnevno kupanje nije za nas. Čak i tijekom oblačnog vremena namažem dijete unatoč savjetima da nije sunčano pa ga ne trebam štiti. Nedavno sam čitala da je zaštita lica vrlo bitna i da niti jedna krema protiv bora ne može popraviti štetu koje sunce može izazvati ukoliko ne zaštitim lice. Stoga svakodnevno mažem i lice s fluidom za zaštitu od sunca.
    Mislim da je prevencija vrlo bitna i toga se držim. Nakon sunčanja koristim hidratantne losione da bi koži vratila izgubljenu vlagu.
    LRP Lipikar paket bio bi savršen jer prvo sadrži Cicaplast Baume balzam s vrlo visokim zaštitinim faktorom koji nam je potreban, zatim umirujući Lipikar Gel Lavant, gel za tuširanje koji je također potreban mojoj osjetljivoj koži a na kraju tijelo je potrebno hidratizirati a Lipikar losion bi obavio savršen i potpun posao.

  • Avatar veljaca1976

    veljaca1976

    Broj poruka: 11

    Prijavi adminu

    Imam dva malena dječaka sa osjetljivom kožom tijela i već jedno vrijeme koristimo upravo ove proizvode. Moram priznati da sam sklonija kupovati proizvode koji su cjenovno viši za dobrobit mojih najmilijih jer su obično i učinkovitiji u odnosu na one koji manje koštaju. Evo, radovalo bih nas da upravo jedan ovako vrijedan paketić dodje baš do nas. LP

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.