Dobitnici interaktivne knjige za male ljubitelje prirode

Pregledaj članak
Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar dadls

    dadls

    Broj poruka: 40

    Prijavi adminu

    Mališa najviše voli puža muža jer mu je omiljeni lik na baby tv Mr.Snail, tj. gospodin Puž. :)
    Stalno smo vani, u šetnji, ako je kiša, svejedno prošećemo u kabanici i čizmicama, jednostavno uživa biti na svježem zraku i valjati se po travici.

  • Avatar mmama2

    mmama2

    Broj poruka: 3310

    Prijavi adminu

    Evo sa dvije i pol god voli sve u prirodi i često mi servira glistu, mrava, bilo kakvu bubu koju nađe.. ali ipak je najviše fora kod bake i djeda kopati “grbice” od krtica i voloharica, i papati jabuke i kruške, višnje ubrane točno te sekunde..   o rezanju ruža, zaljevanju cvijeća da ne pričam.. volimo biti vani skroz…

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar sretnamama3

    sretnamama3

    Broj poruka: 42

    Prijavi adminu

    još smo mali da bi znali čitati, ali jako volimo prirodu, sve nas zanima, ptičice, leptirići, travica, sve što leti i raznih je boja.. volimo biti vani na čistom zraku, kada je u kući samo viče i nervozna je.. :))

    <3<3<3<3 Tomo Suza = Anabela i Emili<3<3<3<3

  • nedano

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Nevia (1) obožava biti u prirodi a najviše je zanimaju kojekakve bube i kamenčići :)

  • Avatar Amaraunague

    Amaraunague

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Anteu (1) najviše zanimaju kamenčići, travčice i mravi koje pokušava uloviti. A veselje kada vidi da kiša pada….to je neviđeno…bez obzira ostala suha ili se smočila! :)

  • IVKA8

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Nisam shvaćala svoje dijete  na satu tjelesnog odgoja, dok su drugi dečki igrali nogomet, rukomet, vijali se, on je skupljao nekakve skakavce, bube i sve ono što bi našao na školskom igralištu. Uvijek je stavljao u boce  te kukce, bušio im poklopac da imaju zraka i vodio brigu o njima. Eto mi umjesto pokemona….imamo paukove, skakavce, leptiriće i slično, ali eto kaže se tko ne voli životinje ne voli niti ljude. Moje dijete stvarno voli te životinjice…..

  • Teica4

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Bepo (5 god.) svaki dan ima nove avanture s puževima, inesktima i gmizavcima. Meni jos uvijek nevjerojatna, ai ljubav za tim je prevelika! Ljubav se javila prije dvije godine i još traje. Iz higijenskih razloga moje ratovanje sa njegovom ljubavi prema tome je postalo uzaludno! U kući uvijek imamo neke nove ljubimce od pauka u staklenci do puževa koje nađem u blitvi koju kupim na pazaru! Koliko pruži brižnosti i ljubavi svakom tom stvorenju je fascinantno! Knjiga bi ga jaaaakoooo razveselila tim više što punimo punih 5 godina 9. rujna :)))) !!!!!! Puse svima :***

  • Ivanas

    Broj poruka: 12

    Prijavi adminu

    Sin obožava boravak u prirodi, a ono što sam od ovog ljeta primijetila je da se jako veselio skupljanju puževa! Donosio bi ih od svuda i stavljao u jednu teglu sa cvijećem. Vrhunac zabave bio je kada bi ujutro vidio da su puževi odmilili na neku drugu stranu. Moje veselje oko tih puževa koji pužu na sve strane je naravno bilo puno manje, ali ipak je on na prvom mjestu :)

  • Izi

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Moja Nika obožava sve životinje, prirodu. Da je moguće stalno bi bila s njima. Kad ide u gradsku knjižnicu samo traži knjige o životinjama. Sad ima 8 godina, a već od četvrte govori kad bude velika ona će biti veterinarka. Da je moguće ona bi kuću pretvorila u zološki.

    Izi

  • kiki46

    Broj poruka: 16

    Prijavi adminu

    Anđelo (9 god..) obožava biti u prirodi. Kada sa svojim tatom ide u ribolov, tata peca, a sin istražuje po lokvicama. Obavezno ponese kanticu i lopaticu i onda se tata i sin vrate svako sa svojim ulovom. Obožava sve životinjske vrste. Od prve godine života interesiraju ga životinje. Dok su se drugi dječaci igrali autićima i traktorima, Anđelo je gradio male farme po kući i dvorištu. U jednoj farmi imao je krave i dinosaure i njegovoj sreći nigdje nije bilo kraja.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.