Ostvarena trudnoća nakon operacije mioma

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji

Tonia

Broj poruka: 429

Prijavi adminu

Pozdrav,

Dižem ovu temu iako vec postoji slična. Naime, operirala sam miome (klasična operacija), bilo ih je ukupno 5. Zanimaju me iskustva zena koje su isto operirale i jesu li i kakvu trudnoću iznijele nakon operacije. ♥️

24.11.2019. Spontani u 18tt
    27.02.2020. Biokemijska (7+2)
    30.05.2020. Biokemijska (7+2)
    11.09.2020. Laparatomija mioma

Pipin

Broj poruka: 513

Prijavi adminu

Tonia

Pozdrav,

Dižem ovu temu iako vec postoji slična. Naime, operirala sam miome (klasična operacija), bilo ih je ukupno 5. Zanimaju me iskustva zena koje su isto operirale i jesu li i kakvu trudnoću iznijele nakon operacije. ♥️

Bok Tonia, nisam ja konkretno operirala ali je prijateljica i iznijela je zdravu trudnoću bez iti jedne komplikacije. Sve za poželjeti! Želim ti puno sreće :)

[lilypie.com]

• aidasogolj

Broj poruka: 2

Prijavi adminu

Pozdrav
    Da vas pitam nesto,ako moguimala sam spiralu i nosila sam je 5 godina,28.08.sam bila kod ginekologa,i izvadio ju je,poslije kad god sam imala odnose,nisam se cuvala,jer sada zelimo bebu,prva menstruacija poslije vadjenja spirale je bila 03.09.normalno 5 dana,ok sve,drugumenstruaciju  sam imala 1.10 koja mi je trajala samo 2 dana,stomak mi je okrugao,bas,bas zaobljen kao lopta,kontam da sam trudna,radila sam 3 testa i svi su bili negativni,pa me zanima vase misljenje,da li vi znate ili pretpostavljate o cemu se radi..

• aidasogolj

Broj poruka: 2

Prijavi adminu

aidasogolj

Pozdrav
    Da vas pitam nesto,ako moguimala sam spiralu i nosila sam je 5 godina,28.08.sam bila kod ginekologa,i izvadio ju je,poslije kad god sam imala odnose,nisam se cuvala,jer sada zelimo bebu,prva menstruacija poslije vadjenja spirale je bila 03.09.normalno 5 dana,ok sve,drugumenstruaciju sam imala 1.10 koja mi je trajala samo 2 dana,stomak mi je okrugao,bas,bas zaobljen kao lopta,kontam da sam trudna,radila sam 3 testa i svi su bili negativni,pa me zanima vase misljenje,da li vi znate ili pretpostavljate o cemu se radi..

Tonia

Prijavi adminu

Pipin

Tonia

Pozdrav,

Bok Tonia, nisam ja konkretno operirala ali je prijateljica i iznijela je zdravu trudnoću bez iti jedne komplikacije. Sve za poželjeti! Želim ti puno sreće :)

Joj hvala ti puno na infu. Na netu ima stvarno jako malo rasprave o tom i nisu neka dobra svjedočanstva tako da me ovo tiješi 😍 tebi zelim mirnih zadnjih par mjeseci trudnoće i sretan i brz porod 😊

Tonia

Prijavi adminu

aidasogolj

Pozdrav
    Da vas pitam nesto,ako moguimala sam spiralu i nosila sam je 5 godina,28.08.sam bila kod ginekologa,i izvadio ju je,poslije kad god sam imala odnose,nisam se cuvala,jer sada zelimo bebu,prva menstruacija poslije vadjenja spirale je bila 03.09.normalno 5 dana,ok sve,drugumenstruaciju sam imala 1.10 koja mi je trajala samo 2 dana,stomak mi je okrugao,bas,bas zaobljen kao lopta,kontam da sam trudna,radila sam 3 testa i svi su bili negativni,pa me zanima vase misljenje,da li vi znate ili pretpostavljate o cemu se radi..

Nemam iskustva na tom području. Mislim da je najbolje da nazovete ginekologa i pitate. Mozda se ciklus sada izmijenio zbog vađenja spirale… Svakako pitat ginekologa

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.