Od transfera do bete

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Zilla

    Broj poruka: 16

    Prijavi adminu

    Za sve koje teško preživljavaju dane do bete - opisite simptome koji vam se pojavljuju i statistiku bete po danima nakon transfera :) možda nam svima olakša čekanje …

    Zilla

    https://lbdf.lilypie.com/rm8Lp1.png [lbdf.lilypie.com]

  • KATARINA2303

    Broj poruka: 14

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure , imam pitanje ako bi mi koja htjela pomoći.Embriotransfer je bio 11.03.
    Betu bi trebala vaditi 24.3. u petak. Nisam izdržala i napravila sam popodne 2 clear blue digitalna testa, oba negativna.

    Po Vašim iskustvima, da li sam ih prerano učinila? Da se ne nadam pozitivnoj beti u petak?
    Hvala i sretno svima

  • kaya

    Broj poruka: 201

    Prijavi adminu

    KATARINA2303

    Pozdrav cure , imam pitanje ako bi mi koja htjela pomoći.Embriotransfer je bio 11.03.
    Betu bi trebala vaditi 24.3. u petak. Nisam izdržala i napravila sam popodne 2 clear blue digitalna testa, oba negativna.

    Po Vašim iskustvima, da li sam ih prerano učinila? Da se ne nadam pozitivnoj beti u petak?
    Hvala i sretno svima


    Napravi test ujutro na prvi urin, tek kasnije pokaze i na popodnevni 

    1 Curica, spontana t
    1/21 inseminacija, biokemijska
    10/22. inseminacija, b0
    Prir.ivf 3/2023 ❌
    Prir.ivf 4/2023
    06/23 spontana TT, ab.7tt
    Prir.ivf 10/23 ❌ bez transfera
    Stim.ivf 11/23 - bemfola225, 6js a amh 20 🤔
    1 blastica vraćena, ništa za pohranu

  • KATARINA2303

    Broj poruka: 14

    Prijavi adminu

    kaya

    KATARINA2303

    Pozdrav cure , imam pitanje ako bi mi koja htjela pomoći.Embriotransfer je bio 11.03.
    Betu bi trebala vaditi 24.3. u petak. Nisam izdržala i napravila sam popodne 2 clear blue digitalna testa, oba negativna.

    Po Vašim iskustvima, da li sam ih prerano učinila? Da se ne nadam pozitivnoj beti u petak?
    Hvala i sretno svima

    Napravi test ujutro na prvi urin, tek kasnije pokaze i na popodnevni


    Jutros dva negativna , simptomi kao pred menstruaciju, tako da mislim da neću ići ni vaditi betu ako prokrvarim

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.