Neobičan znak koji prije trudnoće predviđa spol djeteta

Pregledaj članak

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Aymee

    Broj poruka: 1139

    Prijavi adminu

    Tlak ne utječe na spol djeteta.. Ja cijeli život imam nizak tlak i nosim dečkića.. 

    Aymee

  • Avatar Ugolina

    Ugolina

    Broj poruka: 4926

    Prijavi adminu

    Opcenito me zivciraju bilo kakve te fore oko predvidanja spola… Ono kosa na glavi mi se dize automatski… Oblik trbuha, pristevi po faci, tlak, sirina bokova, natecenost , mucnine, vrti prsten na lancicu iznad trbuha, sjedni na jastuk ispod kojeg su noz ili skare,ono komvinacija datuna prve menge i polozaja mjeseca bogte (ovo zadnje serem,al kuzite) ,i ostale babske pizdarije…ajme kaj sam sve cula u trudnoci pozli mi automatski… 🔫

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    Ugolina

    Opcenito me zivciraju bilo kakve te fore oko predvidanja spola… Ono kosa na glavi mi se dize automatski… Oblik trbuha, pristevi po faci, tlak, sirina bokova, natecenost , mucnine, vrti prsten na lancicu iznad trbuha, sjedni na jastuk ispod kojeg su noz ili skare,ono komvinacija datuna prve menge i polozaja mjeseca bogte (ovo zadnje serem,al kuzite) ,i ostale babske pizdarije…ajme kaj sam sve cula u trudnoci pozli mi automatski… 🔫


    Hahahahga….Potpis

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • Avatar Kreten

    Kreten

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    Zašto tolka dilema oko spolovila doslovno dosta mi je ko Bogu vraga roze i plave
    Bolesno

  • Avatar Kreten

    Kreten

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    To bi značilo da sam ja sad zensko jer sam se prijavio na miss7MAMA

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.