Nemirno spavanje noću i rano buđenje bebe do godine dana!

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar vilabezkrila

    vilabezkrila

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Lijepi pozdrav nismo imali nikakvih problema oko nocnog spavanja jeo bi i spavao dalje sada imamo preko 7mj sa 6mj smo pustili cicu, flasicu nece uopce osim za sok ,doruckujemo i veceramo na zlicu medutim ne spavamo nikako ponoci dakle nemirno, lak san, a budi se oko 4/5/6 sati i nismo nasli nacin kako produzit jer je spavanje gotovo i ako silimo previsi krece plac! Probali smo da spava sam, davali mu bebimil u noci ali nece neznam jel radi flase ali ako malo i popije zaspi dalje! Inace je dosta aktivna beba.
    Svaki savjet je dobro dosao. Hvala

  • Avatar missha

    missha

    Broj poruka: 689

    Prijavi adminu

    Jednostavno je takva beba. Naša veća cura ima 3 godine i još se češće budi od jednogodišnje cure. S tim da je noću cicala do 10 mjeseci starosti a danju spavala 2 puta po 40 min :D A ostalo je bila ko na baterije. Manja ima 16 mj sad i budi se još noću, nekad traži cicu, nekad ne, ovisi kolko je vruće, ona nikad nije htjela niš na flašicu. U ovoj dobi mogu bebu mučit i zubići, a i sve tad proživljavaju u snu pa teže spavaju, naša starija se znala razbudit oko 2 i ona se htjela ić van igrati i to su znale biti cijele drame jer se nije dala spavat. Nadam se da će počet spavat ubrzo ;)

  • Shaki

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Zdravo , imam bebicu od tri puna meseca. Nocu zaspi oko pola 10, ukapirala je sta je dan,a sta noc,ali me brine sto pocne nocu da se vrpolji na svaka dva,tri sata,a pri tome su joj oci zatvorene. Ja svaki put tada joj dam da sisa, to je kao umiri I pocne opet. Probala sam I pelenu da menjam nocu, iako mi je receno da to ne radim, ali ne pomaze. Svaki savet je dobro dosao. Hvala puno…..

  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    Shaki

    Zdravo , imam bebicu od tri puna meseca. Nocu zaspi oko pola 10, ukapirala je sta je dan,a sta noc,ali me brine sto pocne nocu da se vrpolji na svaka dva,tri sata,a pri tome su joj oci zatvorene. Ja svaki put tada joj dam da sisa, to je kao umiri I pocne opet. Probala sam I pelenu da menjam nocu, iako mi je receno da to ne radim, ali ne pomaze. Svaki savet je dobro dosao. Hvala puno…..


    Mojoj se to desilo vise puta,svaki put sam isla radit klopu,a onda sam skuzila da nije glad u pitanju!Onda joj dam dudu  pa ju to ponekad umiri!A ako ni dudu nece onda ju samo pustim da se tak vrpolji!Nekad traje pola sata,nekad sat!Negdje sam procitala da bebe,kao i mi odrasli,ako se nocu probude da se moraju uspavati!Pa i ti isto,ak se probudis,vrtit ces se u krevetu,pogotovo ako ne mozes zaspat!Tako i tvoja beba!Moj je savjet da ju pustis da se vrpolji dok ne zaspi,a ako ne uspije probaj ju nosati par min  dok se ne umiri!Sretno!

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • Shaki

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    mamika3

    Shaki

    Zdravo , imam bebicu od tri puna meseca. Nocu zaspi oko pola 10, ukapirala je sta je dan,a sta noc,ali me brine sto pocne nocu da se vrpolji na svaka dva,tri sata,a pri tome su joj oci zatvorene. Ja svaki put tada joj dam da sisa, to je kao umiri I pocne opet. Probala sam I pelenu da menjam nocu, iako mi je receno da to ne radim, ali ne pomaze. Svaki savet je dobro dosao. Hvala puno…..

    Mojoj se to desilo vise puta,svaki put sam isla radit klopu,a onda sam skuzila da nije glad u pitanju!Onda joj dam dudu pa ju to ponekad umiri!A ako ni dudu nece onda ju samo pustim da se tak vrpolji!Nekad traje pola sata,nekad sat!Negdje sam procitala da bebe,kao i mi odrasli,ako se nocu probude da se moraju uspavati!Pa i ti isto,ak se probudis,vrtit ces se u krevetu,pogotovo ako ne mozes zaspat!Tako i tvoja beba!Moj je savjet da ju pustis da se vrpolji dok ne zaspi,a ako ne uspije probaj ju nosati par min dok se ne umiri!Sretno!


    Hvala puno. Pozdrav

  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    Shaki

    mamika3

    Shaki

    Zdravo , imam bebicu od tri puna meseca. Nocu zaspi oko pola 10, ukapirala je sta je dan,a sta noc,ali me brine sto pocne nocu da se vrpolji na svaka dva,tri sata,a pri tome su joj oci zatvorene. Ja svaki put tada joj dam da sisa, to je kao umiri I pocne opet. Probala sam I pelenu da menjam nocu, iako mi je receno da to ne radim, ali ne pomaze. Svaki savet je dobro dosao. Hvala puno…..

    Mojoj se to desilo vise puta,svaki put sam isla radit klopu,a onda sam skuzila da nije glad u pitanju!Onda joj dam dudu pa ju to ponekad umiri!A ako ni dudu nece onda ju samo pustim da se tak vrpolji!Nekad traje pola sata,nekad sat!Negdje sam procitala da bebe,kao i mi odrasli,ako se nocu probude da se moraju uspavati!Pa i ti isto,ak se probudis,vrtit ces se u krevetu,pogotovo ako ne mozes zaspat!Tako i tvoja beba!Moj je savjet da ju pustis da se vrpolji dok ne zaspi,a ako ne uspije probaj ju nosati par min dok se ne umiri!Sretno!

    Hvala puno. Pozdrav


    Nema na cemu!😀

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • mozav

    Broj poruka: 22

    Prijavi adminu

    Ja svaki put tada joj dam da sisa, to je kao umiri I pocne opet.

    gclub [gclub.social]

  • Avatar Zorana

    Zorana

    Broj poruka: 17

    Prijavi adminu

    Drage moje,vec sam pisala da imam bebu sad ce 5.meseci ako Bog da februara,recite mi imate li problem sa spavanjem bebe? Moja je do 3.meseca preko noci spavala super,probudi se da jede u zaspi nazad,sad od 4tog,ranije zaspi nego pre,pre je sve zaspala oko 00-01h a sad je oko 22h vec uspavana,ali zato preko noci,stalno se budi,nekad kao da se naspavala,nekad kroz plac… nekad jede pa zaspi nazad ili se samo meskolji i stenje i kao da nece da spava.. nocas sam jedva 2h sastavila.. ima li jos koja ovakva iskustva sam bebanom? Unapred hvala. Ps. I danju slabo spava,bas je hiperaktivna hehe 🙈

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.