Kad početi daviti hranu koja nije miksana

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Andreja7

    Broj poruka: 33

    Prijavi adminu

    malena mi jede kašice 3 puta dnevno, ima 7 mjeseci i niti jedan zubić. zanima me kada joj mogu početi davati hranu koja nije do kraja izmiksana i smijem li joj dati nešto između obroka da gricka jer strah me pošto nema zube da joj se ne zaleti, još uvijek sisa ali zanima me smijem li joj dati neku krutu hranu da cucla ili gricka?

  • Avatar mmama2

    mmama2

    Broj poruka: 3310

    Prijavi adminu

    Andreja


    malena mi jede kašice 3 puta dnevno, ima 7 mjeseci i niti jedan zubić. zanima me kada joj mogu početi davati hranu koja nije do kraja izmiksana i smijem li joj dati nešto između obroka da gricka jer strah me pošto nema zube da joj se ne zaleti, još uvijek sisa ali zanima me smijem li joj dati neku krutu hranu da cucla ili gricka?

    nemoj joj uopće davati skroz izmiksanu hranu.. jabuku, krušku i sl naribaj na sitno, povrće gnjeći vilicom.. sirovu mrkvu joj možeš dati slobodno mi sa 7 zubića nema šanse da pregrizemo.. imaš temu domaće kašice za bebe i dohrana dojenog djeteta proući tamo još koji savjet

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar mirka4

    mirka4

    Broj poruka: 196

    Prijavi adminu

    Možeš, moja ima dva zubića, a kruh žvače sa desnima, uopće ne pregriza sa zubićima Njihove desni su jakeeee

  • Andreja7

    Broj poruka: 33

    Prijavi adminu

    puno vam hvala, pomogle ste mi jako :)

  • zizika

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    Evo nekoliko korisnih savjeta,,,nadam se da će  pomoci

    https://maminrucak.hr/2021/05/05/ima-li-moje-dijete-problem-s-hranjenjem/ [maminrucak.hr]

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.