'Najteže mi je kad beba plače'

Pregledaj članak
Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Kokolina

    Kokolina

    Broj poruka: 392

    Prijavi adminu

    Odličan članak Tina, prava si inspiracija 

  • AnaBanana4

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Ne znam, svi smo drugačiji, ali ova priča mi uopće nije realna. Prvo, bebe se ne smiju prije cca 2 mjeseca starosti. Drugo, bol i porod se ne zaboravi samo zato što si vidjela bebu. Treće, kako voliš nekog koga poznaš tek par dana (bez obzira što je tvoje dijete)? Imaš majčinski zaštitnički instinkt, to da, ali ljubav je nešto što raste i razvija se s vremenom. I da mladi ljudi od 23 god starosti nisu “pukli” od bebinog plakanja (grčeva) već su staloženo sjeli, jednom diskutirali i nakon toga je sve bila bajka i nitko nije popucao još koji put? Ma dajte, molim vas, to možete prodavati nekome tko nema malu djecu. Ljute me ovakvi tekstovi jer ste vi portal koji stvarno ima sjajnih, istinitih i životnih priča. Ovo je za američku sapunicu.

  • ivan_orleanski

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Moguće je da se bebe u većini slučajeva ne smiju prije cca 2 mjeseca starosti, no ima iznimaka. Moj mali je imao točno mjesec dana kada se počeo smijati. Meni, tati, baki, dedi, tetama u parku… No, istovremeno je prohodao prilično kasno - tek sa 15 mjeseci, a progovorio tek sa 2 godine.

  • Avatar Tina0208

    Tina0208

    Broj poruka: 2756

    Prijavi adminu

    e pa draga moja anabanana… netko tko samo tako pukne kako si to napisala nije nista drugo nego pravi zivcenjak i nije za drugo nego za to da zapravo i nema djecu…
    ako cemo se vrijedati onda moze,ali ne dopustam da se ne cuju i neki drugi savjeti i kritike…
    da,beba se smije i prije 2 mjeseca starosti…nemam pojma zasto se tvoja nije…
    sto se tice bolova i poroda…draga moja… ja sam radala 36 sati i doista sve sto sam napisala i stoji… stvarno znam sto je porod… i da…sva bol je nestala kad sam vidjela svoju curicu… curicu koja je dugo zeljena i planirana i naravno da mi nije palo na pamet mislit kako me nesto boli ili me bolilo do toga trena vec sam uzivala u prvim pogledima svoga djeteta…
    cekala sam da ce mozda redakcija obrisat tvoj nerealan post…ali eto ti odgovora ako bas tako zelis…samo se nadam da ces ga vidjeti jer vidim da si se registrirala samo kako bih ostavila taj jedan glupi komentar…

    Laura 21.08.2014 :-*

  • Avatar LuKi5

    LuKi5

    Broj poruka: 2550

    Prijavi adminu

    Tina, draga, nemoj uopce gubiti zivce na besmislene komentare. Super je clanak. Rijeci su iz srca, prekrasna ste obitelj. Zelim vam svu srecu. Ljubomorni nek se grizu. 

    14.06.2014. L ♥

    [lilypie.com]

  • Avatar Tina0208

    Tina0208

    Broj poruka: 2756

    Prijavi adminu

    LuKi


    Tina, draga, nemoj uopce gubiti zivce na besmislene komentare. Super je clanak. Rijeci su iz srca, prekrasna ste obitelj. Zelim vam svu srecu. Ljubomorni nek se grizu. 

    hvala draga..

    Laura 21.08.2014 :-*

  • Avatar antonio

    antonio

    Broj poruka: 1335

    Prijavi adminu

    Ah Boze moj svakakvih ljudi ima.,.,..,.,pa moja mala se nije smijala do dva mj jer je plakala dan noc od grceva ali kad su prestali mala se pocela smijati.,.,sto se tice poroda imala sam tri poroda i sva tri paklena ali cim sam dobila djete na prsa sva bol je nestala.,.,Tina draga moja u potpunosti te ratumijem .,.,.clanak ti je super i prica kao sta bi ja napisala.,.,a za onakav komentar mogu samo rec da moze napisat osoba koja nije majka ili nema niti mrvu majcinstva u sebi.,.uopce nema veze sa koliko godina dobijes djete ja sam prvo dobila sa 23 a trece sa 33 i majcinstvo je isto u meni.,.,.a djete zavolis dok je jos u trbuhu a kamoli kad ga vidis -,.,.,,.pa Boze moj ne mogu doc k sebi od tog komentara..,,.,

  • Avatar LuKi5

    LuKi5

    Broj poruka: 2550

    Prijavi adminu

    Tina0208


    LuKi


    Tina, draga, nemoj uopce gubiti zivce na besmislene komentare. Super je clanak. Rijeci su iz srca, prekrasna ste obitelj. Zelim vam svu srecu. Ljubomorni nek se grizu. 
    hvala draga..

    14.06.2014. L ♥

    [lilypie.com]

  • Avatar Jojo5

    Jojo5

    Broj poruka: 564

    Prijavi adminu

    Ja već volim svog bebača, jedva ga čekam vidjeti, sanjam njegove okice kako me gledaju, zamišljam život nakon njegova rođenja…
    Jedino o čemu mislim već mjesecima kao opsjednuta je moj bebač , čim sam osjetila da se miče sam mu rekla da ga volim i prije od toga , rekla sam mu da ga nedam nikome i neka su svi protiv nas ja ću ga čuvati i voljeti a svaki dan nakon toga ga volim sve više 

  • Avatar LuKi5

    LuKi5

    Broj poruka: 2550

    Prijavi adminu

    Jojo


    Ja već volim svog bebača, jedva ga čekam vidjeti, sanjam njegove okice kako me gledaju, zamišljam život nakon njegova rođenja…
    Jedino o čemu mislim već mjesecima kao opsjednuta je moj bebač , čim sam osjetila da se miče sam mu rekla da ga volim i prije od toga , rekla sam mu da ga nedam nikome i neka su svi protiv nas ja ću ga čuvati i voljeti a svaki dan nakon toga ga volim sve više 

    Isto tako. U potpunosti se slazem. Ljubav I briga za dijete pocinje u trudnoci I ostaje za cijeli zivot. 

    14.06.2014. L ♥

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.