Način hodanja jednogodišnjeg dijeteta

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • lovres

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Drage mame….
    moje dijete ima 14 ipo mjeseci, a prohodao je s 13. Primjetila sam kako mu noge dok hoda idu malo put unutra, lijeva više. Također zna iz čista mira dok stoji past na pod, ili se ljulja dok hoda. Nekad se zezamo da hoda kao pijanica. Ne znam da li je možda stvar zglobova ili stopala, ili je sve ok. još nismo bili do pedijatra. Molim Vas za neki savijet. Unaprijed zahvaljujem

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    Moj savijet ti je posjetiti pedijatra, ukazati mu na to i obaviti kontrolni pregled kod ortopeda. Inace je praksa da se obavi kontrola kod ortpeda kada dijete prohoda, pogotovo ako dijete cudno hoda.

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Avatar renata6

    renata6

    Broj poruka: 2713

    Prijavi adminu

    ProudMomy


    Moj savijet ti je posjetiti pedijatra, ukazati mu na to i obaviti kontrolni pregled kod ortopeda. Inace je praksa da se obavi kontrola kod ortpeda kada dijete prohoda, pogotovo ako dijete cudno hoda.

    U potpunosti se slažem, idi kod pedijatra.

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.