Na ultrazvuku se ne vidi plod.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • amiiinna

    Broj poruka: 20

    Prijavi adminu

    Ali ne mogu gledat po zadnjoj menstruaciji,kada sam tada imala zasticene odnose i nije moglo doci do trudnoce,zato je i doktorica zbunjena.Jer sam tek poslije imala nezasticene odnose,znaci tek 15 dana poslije menstruacije od 01.05

  • Avatar SAYuRI

    SAYuRI

    Broj poruka: 1161

    Prijavi adminu

    amiiinna

    Zdravoo,nova sam ovdje pa bi podjelila svoje iskustvo sa vama.Naime zadnju mm sam imala 13.04,tada smo se cuvali.Od 01.05 smo imali odnose bez zastite i kako mi je menstruacija kasnila 01.06 sam uradila test koji je pokazao da sam trudna 2-3 tjedna.09.06 sam otisla na pregled doktorica je rekla da je trudnoca prisutna ali nista vise ne vidi.Jutros sam imala malo sukevice roze boje i narucila se na pregled ponovo,gdje mi doktorica opet rekla da je teudnoca prisutna ali da ne vidi plod sto joj se ne svidja.Tako da me narucila za 7 dana.Ne znam sta da mislim ,tako se bojim,a posto su mi menstruacije neredovno ne znam ni kada je bila menstruacija,niti znam koji bi tjedan otprilike mogla biti.Da li mislite da je previse rano,ili stvarno trudnoca nije uredu.Koji bi tjedan odprilike mogla biti ako neka zenica zna.Izvinite na dugom postu,ali ne znam vise sta da mislim.


    Izmedju 09.06 i danas ( 21.06) je proslo 12 dana, za 12 dana se morao pojaviti plod definitivno. Mislim da ti je u pitanju Blighted Ovum, pogotovo sto si imala test 2-3 na dan 01.06. sad vise nema veze kad je bila zadnja M, tebi je do oplodnje doslo sigurno negdje sredinom 5 mjeseca, cim imas takav test 01.06….

    💃36 🏋️‍♀️ 44
    👦8
    👶1
    08/20 spontani 8tj
    08/22 biohemijska
    10/22 biohemijska 🤷‍♀️
    15.11.2022➕👶
    Fuck that little mouse, I’m an albatros 😁

  • Mašnica_22

    Broj poruka: 128

    Prijavi adminu

    amiiinna

    Ali ne mogu gledat po zadnjoj menstruaciji,kada sam tada imala zasticene odnose i nije moglo doci do trudnoce,zato je i doktorica zbunjena.Jer sam tek poslije imala nezasticene odnose,znaci tek 15 dana poslije menstruacije od 01.05

    Napisala sam po zadnjoj M zato što se tako računa. Ti si imala O poslije 01.05, od tada je proslo dosta vremena i u svakom slučaju do sada bi se sve trebalo vidjeti. Žao mi je, imala sam i sama takvu situaciju znam kako je stresno.

    👱‍♀️27 PCOS 🧔27 normo
    Ovulacije potvrdjene
    💊 Novalac prenatal
    11/22 missed ab.
    2/23 IUI ❌
    4/23 IUI ➕
    A. 🧸👣

  • amiiinna

    Broj poruka: 20

    Prijavi adminu

    Hvala vam na odgovoru

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.