Možete li voljeti svoje trudno tijelo?

Pregledaj članak

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar bjap

    bjap

    Broj poruka: 1100

    Prijavi adminu

    Naravno da mogu. Ponosim se svojim trbuščićem. Što sam deblja to si mislim kako si nikada nisam bila ljepša 

  • Avatar majčika

    majčika

    Broj poruka: 63

    Prijavi adminu

    Uživam svaki dan u trudnoći!

  • Avatar MrSandrica

    MrSandrica

    Broj poruka: 91

    Prijavi adminu

    ja baš i ne… osjećam se tromo i debelo ko da ću eksplodirat a tek sam u 26tjednu….buhtim ko krafna….iako po kilaži nisam puno dobila 9 kg….al mi sve baš sve u trbuhu…..

  • Avatar blondie2010

    blondie2010

    Broj poruka: 109

    Prijavi adminu

    Ja uzivam u trbuscicu, iako se osjecam malo tesko ali to je normalno. Jesva sam cekala da se pocne vidjeti! Nisam si bas seksi i znam imati malo krize u tom smislu, ali dobivam puno komplimenata da sam slatka trudnica pa to dodatno pomaze :) Sve je to jako lijepo :)

  • Avatar naca.maca

    naca.maca

    Broj poruka: 13

    Prijavi adminu

    Uživam u trudnoći. Svi ti kilogrami i promjene na tijelu mi ne padaju teško. Kako je stomak rastao tako sam se sve ljepše i bolje osjećala.

  • Avatar antonio

    antonio

    Broj poruka: 1335

    Prijavi adminu

    Ja iskreno sam uzivala u svoje prve dvije trudnoce kao sad i u ovoj trecoj ljepo mi je bit malo deblja jer sam inace jako jako mrsava,a najvise mi se svida trbuh i bebini pokreti he he.

  • tinchy2

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    prva trudnoća i uživam.istina,dobila sam samo 10 kg,ali od početka se nisam brinula ni o kilama ni o svojem izgledu.najbitniji mi je moj bebač,da je s njim sve u redu, da mi je živ i zdrav.uglavnom,cijelu trudnoću sam opuštena.do kraja imamo još nekih 7 i pol tjedana, pa sad malo i vježbamo, ali to čisto da si malo olakšamo porod,hehehe.

    (-_-) <3 <3<3<3<3<33<3<33<

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.