Miom i ciste u trudnoci

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar MartinaJu

    MartinaJu

    Broj poruka: 30

    Prijavi adminu

    Drage moje. Ja sam u 6.tjednu… jucer sam bila kod ginekologa i pregledao me i kaze cista na lijevom jajniku 53mm i miom s prednje strane posteljice.. od svog šoka nisam ju nista pitala. Dal je opasno jako? Dal treba mirovati strogo iako mi nije rekla? Dala mi je duphastone 3×1
    Jel imala koja ovakva iskustva? U velikom sam strahu :(

  • Avatar MartinaJu

    MartinaJu

    Broj poruka: 30

    Prijavi adminu

    HEMATOM***** ISPRAVAK CURE.

  • Avatar ikyri

    ikyri

    Broj poruka: 1645

    Prijavi adminu

    Koliki ti je hematom? Cista na jajniku…možda je mislila na žuto tijelo… Skoči u proljetne bebe.

  • Avatar MartinaJu

    MartinaJu

    Broj poruka: 30

    Prijavi adminu

    Za hematom ne pise velicina.. samo za cistu. Uzasno se bojim

  • Deleted user

    Broj poruka: 331

    Prijavi adminu

    Martina Ju

    Drage moje. Ja sam u 6.tjednu… jucer sam bila kod ginekologa i pregledao me i kaze cista na lijevom jajniku 53mm i miom s prednje strane posteljice.. od svog šoka nisam ju nista pitala. Dal je opasno jako? Dal treba mirovati strogo iako mi nije rekla? Dala mi je duphastone 3×1
    Jel imala koja ovakva iskustva? U velikom sam strahu :(


    Ja san na pocetku trudnoce imala veliku cistu i pukla je odmah.. za cistu se ne tribas brinit.. a za miome ne znam.. u svakom slucaju izbjegavaj velike fizicke aktivnosti

  • Ljubiliza01

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Martina Ju

    Drage moje. Ja sam u 6.tjednu… jucer sam bila kod ginekologa i pregledao me i kaze cista na lijevom jajniku 53mm i miom s prednje strane posteljice.. od svog šoka nisam ju nista pitala. Dal je opasno jako? Dal treba mirovati strogo iako mi nije rekla? Dala mi je duphastone 3×1
    Jel imala koja ovakva iskustva? U velikom sam strahu :(


    Može update kako je sve prošlo? Ja sam trenutno u sličnoj situaciji pa me zanima Vaše iskustvo.

  • tina92

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Dobar dan !
    Prije par dana sam bila na prvom pregledu kod ginekologa nakon sto sam saznala da sam trudna . Sada sam u 8. Tjednu .Ginekologica je rekla da je s njene strane s bebicom sve okej ( cuju se otkucaji srca , … ) ali da na lijevom jajniku imam cistu zutog tijela od 2,5 cm . Nije nista vise rekla o tome ali me malo zabrinulo . Dali se netko susreo s time ? Dali je to opasno ?

  • m.i.t.d.

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Pozdrav!
    Prije 10 dana bila sam kod privatnog ginekologa koji mi je ustanovio trudnocu 5 tjedana i cistu zutog tijela na lijevom jajniku, 6×5cm. Dr nije bio previse zabrinut.
    Međutim, prije 3 dana bila sam kod svog ginekologa, cista je iste velicine i cuju se pulzacije ali dr je bio dosta zabrinut i odma rekao da tu cistu treba operirati. Dobila sam utrogestan, 3x1 i kontrola za 10 dana. 
    Jako sam preplasena i zanima me ima li tko novih iskustava?

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.