menstruacija poslije pozitivnog testa na zrudnocu

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar lorija

    lorija

    Broj poruka: 1015

    Prijavi adminu

    Samo opusteno.  Ne gubi nadu. Iscupaj kocnicu Stres 😜
    Evo ja ti nisam imala nikakav simptom trudnoce,tek poslije su me grude pocele boliti.
    Bolovi u stomaku su ti isti jer se maternica pocinje pripremati na dolazece. 

  • Iva1989

    Broj poruka: 10

    Prijavi adminu

    Evo moje iskustvo. Bole me grudi od ovulacije. Inace ne bole. 3 dana prije ocekivane napravim test i pozitivan. Nemogu vjerovat, i naravno sva u neizvjesnosti dan prije ocekivane odem izvadit betu, ona 44. Taj isti dan me pocelo boljet kao da cu dobit i dobijem al slabo nesto, pomislila sam da je implem. Krvarenje, kad ujutro nazalost prava menga sa ugruscima. Bila sam tuzna, ali i dalje je bio tracak nade da sam mozda i dalje trudna. Otisla sam izvadit betu opet i pala je na 9. Eto nazalost to je moje iskustvo. Al da napomenem znaci meni nije kasnila. Dosla je tocno na vrijeme. Al sama sam si kriva kad nisam mogla docekat. Kod tebe je super sto kasni, a kazu da zna bolit kao kad ces dobot jer se smjestava u maternicu. Tako da bez panike. Drzim fige da sve bude uredu. Mozda je pametno da odes kod ginekologa. 

  • Avatar neutjesna

    neutjesna

    Broj poruka: 28

    Prijavi adminu

    Iva1989

    Evo moje iskustvo. Bole me grudi od ovulacije. Inace ne bole. 3 dana prije ocekivane napravim test i pozitivan. Nemogu vjerovat, i naravno sva u neizvjesnosti dan prije ocekivane odem izvadit betu, ona 44. Taj isti dan me pocelo boljet kao da cu dobit i dobijem al slabo nesto, pomislila sam da je implem. Krvarenje, kad ujutro nazalost prava menga sa ugruscima. Bila sam tuzna, ali i dalje je bio tracak nade da sam mozda i dalje trudna. Otisla sam izvadit betu opet i pala je na 9. Eto nazalost to je moje iskustvo. Al da napomenem znaci meni nije kasnila. Dosla je tocno na vrijeme. Al sama sam si kriva kad nisam mogla docekat. Kod tebe je super sto kasni, a kazu da zna bolit kao kad ces dobot jer se smjestava u maternicu. Tako da bez panike. Drzim fige da sve bude uredu. Mozda je pametno da odes kod ginekologa.


    Otići ću sutra ako ne krene ciklus e toga se bojim najviše da ne bude to je za biohemijska trudnoća kad je test pozitivan a trudnoća ne izdrži tj plod ne izdrži kažu da je najbolje 10 dana nakon izostanka ali nisam mogla čekati bas zbog toga sto mi nikad ne kasni ali sad Šta bude. Žene  hvala vam puno danas ste mi dan olakšale svako da svoje mišljenje i bude mi malo lakše. Šta god bilo ja od svoje mrvice neću odustati danas sam se isplakala i idemo dalje.. .kako god..

  • Avatar neutjesna

    neutjesna

    Broj poruka: 28

    Prijavi adminu

    lorija

    Samo opusteno. Ne gubi nadu. Iscupaj kocnicu Stres 😜
    Evo ja ti nisam imala nikakav simptom trudnoce,tek poslije su me grude pocele boliti.
    Bolovi u stomaku su ti isti jer se maternica pocinje pripremati na dolazece.

    Čestitam na trudnoći, drago mi je i hvala na podršci nekako je normalno da ciklus traje 30 pa i 35 meni nikad nije ali eto ja opet mislim da mora nekad i meni .. Točno osjetim to da ću dobiti sutra mada se nadam da će ipak biti moja mrvica 

  • Avatar lorija

    lorija

    Broj poruka: 1015

    Prijavi adminu

    Nemoj mi se zahvaljivati uvijek 
    Javi ti samo ujutro rezultate. Biti ce to sve u redu.
    Ne odustaj samo. Poznajem par u istoj situaciji zato sam tu i navijam 😉
    I cemu plakanje. Ako ne sad onda sljedeci mjesec. Iscekivanje zna biti i slatko. A pomagala hvala Bogu danas ima raznih.
    Javi i veceras prije spavanja ima li promjena 

  • mari123

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Pozdrav drage mame..vidim da nije dugo aktivna Tema ali ajde da probam,mozda bude kakvog odgvora..
    Name,menstruaciju sam Imala 25.03.-29.03.,nakon menstruacije primjetila sam neke promjene na sebi..inace su mi ciklusi uredni..naravno odnose sa muzem imam redovito I ne pazimo,pa kaj bude bude..moj problem je sto sam nakon menstruacije primjetila vidno vece grudi,izrazene zile po dojkama,nadutost,cudan okus u ustima, stalno kao da mi nesto stoji u grlu,muka a ne povracam..naime nakon tih promjena 16 I 18.04  sam napravila testove koji su pokazali blagu liniju trudnoće,medutim 19.04. Mi je menstruacija dosla normalno,tj.uranila 4 dana..
    Drage mame,trbuh mi se nekako spustio prema dolje I sve veci je,dali je moguce da sam vec duze trudna? Suprug mi govori da mi se jako vidi trbuh,inace sam slabe grade I stvarno je izrazen..
    Molim pomoc,kada da ponovim test,nakon menstruacije? I kada se moze vaditi beta? Prva trudnoca je bila uredna I decko vec ima 9.5 godina..
    Oprostite na duzem postu..i molim bez osuda…

  • Avatar Mareeeee3112

    Mareeeee3112

    Broj poruka: 2862

    Prijavi adminu

    mari123

    Pozdrav drage mame..vidim da nije dugo aktivna Tema ali ajde da probam,mozda bude kakvog odgvora..
    Name,menstruaciju sam Imala 25.03.-29.03.,nakon menstruacije primjetila sam neke promjene na sebi..inace su mi ciklusi uredni..naravno odnose sa muzem imam redovito I ne pazimo,pa kaj bude bude..moj problem je sto sam nakon menstruacije primjetila vidno vece grudi,izrazene zile po dojkama,nadutost,cudan okus u ustima, stalno kao da mi nesto stoji u grlu,muka a ne povracam..naime nakon tih promjena 16 I 18.04 sam napravila testove koji su pokazali blagu liniju trudnoće,medutim 19.04. Mi je menstruacija dosla normalno,tj.uranila 4 dana..
    Drage mame,trbuh mi se nekako spustio prema dolje I sve veci je,dali je moguce da sam vec duze trudna? Suprug mi govori da mi se jako vidi trbuh,inace sam slabe grade I stvarno je izrazen..
    Molim pomoc,kada da ponovim test,nakon menstruacije? I kada se moze vaditi beta? Prva trudnoca je bila uredna I decko vec ima 9.5 godina..
    Oprostite na duzem postu..i molim bez osuda…


    Ukoliko Vam menstruacija ide normalno kao i svaki puta do sada na zalost niste trudni …Vi mozete napravit test odmah…. ne morate cekati nista… sretno

    J. 💙💙💙 sin
    Stiže braco😍 4.6 2024

    20.9.2023 +poz test
    25.9 prva beta 94, 27.9 druga beta 258
    17.10.2023 💛💛💛kuca srceko
    [tickerfactory.com]

  • LadyMcBeth

    Broj poruka: 15

    Prijavi adminu

    Bok, neznam di spada pitanje pa cu probat tu 
    Danas mi je dan ocekivane menst. ciklusi su mi uredni 30-31 dan .. 
    Danas ujutro sam imala gusti iscjedak sa sukrvicom jednom , ocekivala sam da krece M , medjutim jos uvijek nista .. nakon mokrenja na papiru je trag sukrvice i sluzi .. smedje/ rozi ..kao i iscjedak
    Nije oblian uopce .. test sam radila dosta rano pa je bio - a dns nazalost nemam di kupit 
    Simptoma nemam nikakvih.. jel moguce da je ovo posljedica implantacijskog krvarenja ?? 

  • Avatar Xoxo23

    Xoxo23

    Broj poruka: 416

    Prijavi adminu

    mari123

    Pozdrav drage mame..vidim da nije dugo aktivna Tema ali ajde da probam,mozda bude kakvog odgvora..
    Name,menstruaciju sam Imala 25.03.-29.03.,nakon menstruacije primjetila sam neke promjene na sebi..inace su mi ciklusi uredni..naravno odnose sa muzem imam redovito I ne pazimo,pa kaj bude bude..moj problem je sto sam nakon menstruacije primjetila vidno vece grudi,izrazene zile po dojkama,nadutost,cudan okus u ustima, stalno kao da mi nesto stoji u grlu,muka a ne povracam..naime nakon tih promjena 16 I 18.04 sam napravila testove koji su pokazali blagu liniju trudnoće,medutim 19.04. Mi je menstruacija dosla normalno,tj.uranila 4 dana..
    Drage mame,trbuh mi se nekako spustio prema dolje I sve veci je,dali je moguce da sam vec duze trudna? Suprug mi govori da mi se jako vidi trbuh,inace sam slabe grade I stvarno je izrazen..
    Molim pomoc,kada da ponovim test,nakon menstruacije? I kada se moze vaditi beta? Prva trudnoca je bila uredna I decko vec ima 9.5 godina..
    Oprostite na duzem postu..i molim bez osuda…


    Hej moj savjet je nazvat svog ginekologa, pozitivan test je siguran pokazatelj trudnoće ali možda je došlo do biokemijske trudnoće, ili ne daj boze do vanmaternicne. a možda imate neki hematom. Ja osobno sam isto dobila M (iako to nije bila ona) ranije i imala pozitivan test ali je na kraju bila vanmaternicna. Javit se svom ginekologu da sve provjeri. Sretno ❤️

    28yo👩🏼‍🦰 PCOS, IR ..
    31yo 👱🏼‍♂️03/24 spermiogram uredan ✅

    01/23- ectopic 👼🏻 (mtx)

    04/24 Klomifen 💊

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.