Menstruacija kasni

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 5331

    Prijavi adminu

    peggy95

    Pozdrav zene, evo meni m kasni 2 dana.. inace su mi ciklusi 28,32 dana preko toga ne, a evo danas je 34 dc i temp mi je 31,7… trudimo se vec preko godinu dana i nista 😔
    Bojim se napravit test jer nisam spremna na jos jedno razocarenje😥


    31.7? Gle kako god bilo ti protiv toga ne mozes. Ishod je vec tu. Samo moras provijeriti kakav. A test ces morat napraviti ako ne dode M ili nastavi cekat u ne znanju. Surovo ali istinito.Znam da je razocaravajuce iz mjeseca u mjesec vidjeti minus na testu. Ali nazalost tako je. Drzim ti 🤞 da ti je ovaj put uspjesno. 🤞

  • Avatar peggy95

    peggy95

    Broj poruka: 583

    Prijavi adminu

    Martina1982

    peggy95

    Pozdrav zene, evo meni m kasni 2 dana.. inace su mi ciklusi 28,32 dana preko toga ne, a evo danas je 34 dc i temp mi je 31,7… trudimo se vec preko godinu dana i nista 😔
    Bojim se napravit test jer nisam spremna na jos jedno razocarenje😥

    31.7? Gle kako god bilo ti protiv toga ne mozes. Ishod je vec tu. Samo moras provijeriti kakav. A test ces morat napraviti ako ne dode M ili nastavi cekat u ne znanju. Surovo ali istinito.Znam da je razocaravajuce iz mjeseca u mjesec vidjeti minus na testu. Ali nazalost tako je. Drzim ti 🤞 da ti je ovaj put uspjesno. 🤞


    37.1*** 😂😂😂😂 
    Eh, da.. bome razocaravajuce bude gledajuci u negativan test i vrtit ga ko luda po svim kutevima da se nebi nazirala neka crtica… i onda plakanje satima
    Hvala ❤🙏 

    🙋🏻29god / 🙋🏼‍♀️27god / Pokušavamo od 2./2018.
    Ja: AMH 76.6
    Muž: 6./2021. Oligozoospermia
    Missed ab. 7tt 3./2020. 💔 (prirodna trudnoća)
    AIH 05/21 ❌
    IVF klomifen,oplođene 2 JS 07/21 svježi trodnevni ET ❌
    28.7. punkcija - 15 jajnih stanica,od toga 13 oplođeno-4 blastociste
    2.8. - 2 vraćena, 2 🐧🐧
    11.08. - beta 6,4 biokemijska 💔
    FET 🐧🐧- 21.12.
    31.12.'21 beta 127 ❤️ srce imamo 12.1.'22❤️
    💙Dečkić💙
    KBC Osijek
    [lilypie.com]

  • Zuzuuu

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Pozdrav nova sam tu pa ako moze neko pomoci 😊, imam dvi curice jednu 2ipo godine jedna pola godine, ja sam u tolikom strahu da ne ostanem trudna da je to vec na psihu otislo bojim se imati spolne odnose svaki put imam paniku dok ne dobijem menstruaciju, da ne duzim…. Imala sam ovaj mjesec spolne odnose bez zastite u neplodnim danima, sa svojom gin mjesecima se vec dogovaram za bakrenu spiralu niko da mi dogovori termin a nekako se kpd nje najugodnije osjecan jer ju poznajem i osobno…. Sad ovako kasni mi vec 5 dana ja ne da sam luda svaki dan se po cijele dane sekiram zbog toga… Imali smo 2 puta u mjesecu odnose bez zastite ali nije svrsio u mene nego vani…. Jeli moguce da je trudnoca u pitanju svakako ako ne dode do pon idem po test i molim boga da je nagativan… Da napomen zadnja 2 3 mjeseca mi je isto kasnila men… Jedan put cak 10 dana.jeli moguce da je od stresa to… Sad imam i ispit pa se malo sekiram i zbog toga a najvise zbog toga sta mi ne dolazi.. Oprostite na dugom postu i hvala vam 🥺😊

  • Fullmoon

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Pozdrav, menstruacija mi danas kasni 4 dana, posljednja mentrucija je bila od 17.-21.6., odnose sam imala 24., 25., 27.6. I 10., 11. I 14.7. Nisam jos napravila test i zanima me je li moguća trudnoća (koja je trenutno neželjena)

  • vickivale

    Broj poruka: 352

    Prijavi adminu

    Fullmoon

    Pozdrav, menstruacija mi danas kasni 4 dana, posljednja mentrucija je bila od 17.-21.6., odnose sam imala 24., 25., 27.6. I 10., 11. I 14.7. Nisam jos napravila test i zanima me je li moguća trudnoća (koja je trenutno neželjena)


    Sve je moguce, napravi test. 

    Dvojajcane blizanke 🍒
    [lilypie.com]

  • anonimno35

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Poz
    Imam problem, menstruacija mi kasni vec 7 dana, napravila sam test al je negativan, inace nikad prije nije tak dugo kasnila dosla je na dan ili najvise 2 dana zakasnila. Jel ste imale takvu situaciju? 

  • eni233

    Broj poruka: 1569

    Prijavi adminu

    Evo neznam meni 5 dana kasni , Testovi negativni , Beta negativna , neznam koji je problem i zašto . Ali rekla mi je gink da napravim nalaz hormona  pa ako ne dođe da onda idem na pregled .. a jučer i danas probadanje lijevog jajnika .. neznam nikad mi tako bilo nije :( 

    👩34
    Ciklusi 32/33
    Svi Hormoni i svi nalazi uredni ✔️
    AMH 23.19
    Jajovodi prohodni

    👨33
    Krvna slika uredna
    Urinokultura uredna
    Hormoni i svi ostali nalazi uredni ✔️
    10/2023 oligozoospermia
    12/2023 uredan spermiogram

    Pokušavamo od 08/2022
    Bez trudnoće
    Konzultacije za MPO 17.1.2024(Vinogradska )
    IUI 5 mj/2024

  • Avatar Marija.1994

    Marija.1994

    Broj poruka: 500

    Prijavi adminu

    eni233

    Evo neznam meni 5 dana kasni , Testovi negativni , Beta negativna , neznam koji je problem i zašto . Ali rekla mi je gink da napravim nalaz hormona pa ako ne dođe da onda idem na pregled .. a jučer i danas probadanje lijevog jajnika .. neznam nikad mi tako bilo nije :(


    Moguce i stres iscekivanje, tako je i meni bilo prvi ciklus pokusavanja. Moji ciklusi su inace 30-35 dana, kad smo tek krenuli raditi na bebi mi je M dosla 41 dan imala sam sve moguce “simptome” trudnoce. Zatrudnila sam treci ciklus pokusavanja i tad sam prvi put krenula s lh trakicama kad je bilo uspjesno. Od simptoma sam imala bolne grudi i mlijecni iscjedak. Tako da probaj pratit ovulaciju s trakicama, a stres i iscekivanje ne mozes izbjec, mi nismo bili nesto pretjerano opusteni, bar ne ja. Rekla muzu evo ovulacija stize ajde na posao i primilo se, tako da bez obzira na stres moze se primit i ne mora. Sretno i drzim ti fige da cim prije ugledas plus. 😊🤞

    👱🏼‍♀️28 🧔🏼38
    [tickerfactory.com]

  • eni233

    Broj poruka: 1569

    Prijavi adminu

    Marija.1994

    eni233

    Evo neznam meni 5 dana kasni , Testovi negativni , Beta negativna , neznam koji je problem i zašto . Ali rekla mi je gink da napravim nalaz hormona pa ako ne dođe da onda idem na pregled .. a jučer i danas probadanje lijevog jajnika .. neznam nikad mi tako bilo nije :(

    Moguce i stres iscekivanje, tako je i meni bilo prvi ciklus pokusavanja. Moji ciklusi su inace 30-35 dana, kad smo tek krenuli raditi na bebi mi je M dosla 41 dan imala sam sve moguce “simptome” trudnoce. Zatrudnila sam treci ciklus pokusavanja i tad sam prvi put krenula s lh trakicama kad je bilo uspjesno. Od simptoma sam imala bolne grudi i mlijecni iscjedak. Tako da probaj pratit ovulaciju s trakicama, a stres i iscekivanje ne mozes izbjec, mi nismo bili nesto pretjerano opusteni, bar ne ja. Rekla muzu evo ovulacija stize ajde na posao i primilo se, tako da bez obzira na stres moze se primit i ne mora. Sretno i drzim ti fige da cim prije ugledas plus. 😊🤞


    A sigruno sve utječe .. hvala ja se nadam da ću uskoro dobiti jer ovo je već ludo . Meni je danas 39 dan ciklusa :(

    👩34
    Ciklusi 32/33
    Svi Hormoni i svi nalazi uredni ✔️
    AMH 23.19
    Jajovodi prohodni

    👨33
    Krvna slika uredna
    Urinokultura uredna
    Hormoni i svi ostali nalazi uredni ✔️
    10/2023 oligozoospermia
    12/2023 uredan spermiogram

    Pokušavamo od 08/2022
    Bez trudnoće
    Konzultacije za MPO 17.1.2024(Vinogradska )
    IUI 5 mj/2024

  • eni233

    Broj poruka: 1569

    Prijavi adminu

    Zuzuuu

    Pozdrav nova sam tu pa ako moze neko pomoci 😊, imam dvi curice jednu 2ipo godine jedna pola godine, ja sam u tolikom strahu da ne ostanem trudna da je to vec na psihu otislo bojim se imati spolne odnose svaki put imam paniku dok ne dobijem menstruaciju, da ne duzim…. Imala sam ovaj mjesec spolne odnose bez zastite u neplodnim danima, sa svojom gin mjesecima se vec dogovaram za bakrenu spiralu niko da mi dogovori termin a nekako se kpd nje najugodnije osjecan jer ju poznajem i osobno…. Sad ovako kasni mi vec 5 dana ja ne da sam luda svaki dan se po cijele dane sekiram zbog toga… Imali smo 2 puta u mjesecu odnose bez zastite ali nije svrsio u mene nego vani…. Jeli moguce da je trudnoca u pitanju svakako ako ne dode do pon idem po test i molim boga da je nagativan… Da napomen zadnja 2 3 mjeseca mi je isto kasnila men… Jedan put cak 10 dana.jeli moguce da je od stresa to… Sad imam i ispit pa se malo sekiram i zbog toga a najvise zbog toga sta mi ne dolazi.. Oprostite na dugom postu i hvala vam 🥺😊


    Ma čisto sumnjam , to ti je od stresa i brige oko svega 

    👩34
    Ciklusi 32/33
    Svi Hormoni i svi nalazi uredni ✔️
    AMH 23.19
    Jajovodi prohodni

    👨33
    Krvna slika uredna
    Urinokultura uredna
    Hormoni i svi ostali nalazi uredni ✔️
    10/2023 oligozoospermia
    12/2023 uredan spermiogram

    Pokušavamo od 08/2022
    Bez trudnoće
    Konzultacije za MPO 17.1.2024(Vinogradska )
    IUI 5 mj/2024

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.