Ljetne bebe 2021.💛

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Dunjeka

    Broj poruka: 14

    Prijavi adminu

    CrazyDiamond Meni je prije 2 tjedna isto bilo malo candide ali mi je rekla da uzmem probiotik vaginalete Lactogyn, pa mi je mozda i od toga.. Jer sam ih koristila do jučer. Ali vidit cu isto u srijedu s doktoricom.. Meni jos nisu gledali jesam li otvorena, kad se to obično gleda? 

  • Avatar mara5

    mara5

    Broj poruka: 1344

    Prijavi adminu

    Tweetyca  čekamo te 🤗

    🙅‍♀️30, 🙋‍♂️29

  • Loptić

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    SamoMalo

    Pozdrav cure, upadam s jesenskih beba
    Znate li u kojim tjednima se narucuje u trudnicke ambulante na sv duhu i u petrovoj? Cula sam da na sv duhu ne narucuju prije 39tt a meni je zadnji pregled kod moje gin u 34tt i to mi se cini kao veliki razmak.Btw, sretno vama u porodima

    Hej, ja sam na pregledima u trudnickoj ambulanti na sv.Duhu od 31tt a imam sasvim urednu trudnocu. Ginekolog je isao cijeli sedmi mjesec na godisnji pa mi odmah dao uputnicu za bolnicu. Jesu se isčuđavali da me je tako rano poslao ali nije bilo problema kod narucivanja. Tako da mislim da mozes kad god dobijes uputnicu. 

  • Avatar CrazyDiamond

    CrazyDiamond

    Broj poruka: 110

    Prijavi adminu

    Dunjeka

    CrazyDiamond Meni je prije 2 tjedna isto bilo malo candide ali mi je rekla da uzmem probiotik vaginalete Lactogyn, pa mi je mozda i od toga.. Jer sam ih koristila do jučer. Ali vidit cu isto u srijedu s doktoricom.. Meni jos nisu gledali jesam li otvorena, kad se to obično gleda?

    Moguće da je do vaginaleta... 😉 Koji si tjedan? Ako si imala vaginalne preglede onda su ti to sigurno gledali (?)... Neznam, meni je na svakom pregledu napravljen  vaginalni pregled i u nalazima mi piše kolika je uloživost odnosno zadnjih tjedana prohodnost (npr. kod mene je za prst). 
    Preglede od 37.tjedna imam u trudničkoj ambulanti i tamo to redovno gledaju pred kraj trudnoće. (Ja sam malo ranije krenula u trudnicku amb., jer sam bila hospitalizirana od 34.do 36.tjedna... )


  • Dunjeka

    Broj poruka: 14

    Prijavi adminu

    CrazyDiamond ja sam danas 38+2..Kod mene je situacija da trudnoću već od 20.t vodim u bolnici u trudnicki ambulanti, jer nam dijete ima hidronefrozu pa se to trebalo pratit. I sigurno već više od 10 tjedana idem svaki tjedan na pregled. Ali oni me u trudničkoj ambulanti ni jednom nisu gledali vaginalno, a meni je to glupo njima napominjati. Ovo što sam bila na vaginalnim pregledima 1, 2 puta od tada sam išla kod svoje ginekoligice. Oni u bolnici mi već 2,3 tjedna govore da će me pogledat vaginalno, ali kako stalno mijenjaju s godišnjima stalno prebacuju lopticu. Sutra na pregledu ću inzistirati pa nek se naljute.. Inace imala sam s tom ljutnjom jako neugodno iskustvo.. Ukratko moja gin. Me je mailom podsjetila da moram u 36,37 tt raditi bris na streptokok pa da odlucim hocu li kod nje raditi ili u bolnici. I kako sam tamo vec svaki tjedan na pregledu, pitala sam doktora hoce li mi on to napraviti da ne idem dodatno kod nje na sto se on uzasno naljutio kao da su to gluposti i zasto se ova njemu mjesa u posao.. Na kraju sam napravila kod nje i ispala pozitivna! A po svemu sudeći njemu to nije bilo u planu napraviti obzirom da je vec 2,3 tjedna na godišnjem..
    Nadam se da ce me sutra pogledati u ambulanti vaginalno napokon tko god bio od doktora.. 

  • Avatar CrazyDiamond

    CrazyDiamond

    Broj poruka: 110

    Prijavi adminu

    Dunjeka- Uf, da, 10 tjedana zvuči puno. Iako, gle, različiti doktori imaju različitu praksu, a i razliciti su razlozi za određen tip pregleda... Npr., u razgovoru s trudnicama u bolnici primijetila sam kako neciji doktori rade minimalan broj UZV no rade vaginalni p., a neki pak nekad izostave i vaginalni pregled... Neki naprave samo ono sto moraju i sto je najnužnije, a neki naprave sve ful detaljno i šalju te na razno razne preglede i pretrage... Osim o doktoru, zemlji stanovanja, sve to ovisi i o rizicnosti same trudnoće i simptomima koje osjećaš (npr. bolovi, pritisak, uranjene kontrakcije, i slično) . I tak to... u pravilu neke stvari nisu obavezne pa većina vjerojatno napravi ono što se baš mora, pogotovo u trudnickim ambulantama gdje je obicno gužva 🤔... (no bris na streptokok je obavezan, to se pred kraj mora napraviti...tak da dobro da si riješila pa znaš). 
    Uglavnom... sretno dalje, i da bude kako treba 😉


  • Avatar tweetyca

    tweetyca

    Broj poruka: 2790

    Prijavi adminu

    Uh kod mene je bilo slicno kao kod Amber. Da nisam imala podrsku partnera i sve sadasnje mesicine ne znam u kojoj rupi bi bila. Ali sve je okej i nasa Mila je napokon tu 🥰

    👩🏻 33
    👨🏻 36
    👧🏻 8.2021 🩷

  • Avatar Mallla

    Mallla

    Broj poruka: 6880

    Prijavi adminu

    Čestitam Tweetyca 🥰❤🥳 napokon! Želim ti brz oporavak!

    url=https://lilypie.com]

  • Dunjeka

    Broj poruka: 14

    Prijavi adminu

    Tweetyca čestitam!! Super ime ste izabrali btw 😊😊♥️

  • Avatar Mila12

    Mila12

    Broj poruka: 409

    Prijavi adminu

    Dobrodosla Mila!!! ❤️❤️❤️ Brz oporavak Twetyce 😘

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.