Ljetne bebe 2021.💛

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Rita37🤰

    Rita37🤰

    Broj poruka: 976

    Prijavi adminu

    sd0302

    PART 3 (last one I promise)Ne znam bas da cu to samo tako zaboraviti iako je to donjelo najvecu srecu mogucu opet mi je malo pre taumaticno bilo da samo tako nestane. Hvala bogu imala sam muza kraj sebe koji se pokazao neopisivo dobrim muskarcem. Od prvog dana me nije htio ostavljat samu, navecer bi spavao ili u autu ili po klupama u bolnici u cekaonama, nije ni jeo ko ni ja, takoder iscrpljen i jako zabrinut. Uspjela sam ga samo 2 puta potjerati doma da odmori malo. Ali najvise su me shrvale njegove suze koje mi do sad cak nije nikad pokazao, plakao je u vise navrata ta zadnja 2 dana jer mu je bilo zao mene i sto prolazim kroz takve bolove. No svaki trud je samnom pokusao prodisati i biti mi tu. ❤

    Cestitam tebi i muzu... Najgore je iza vas... Sad svaki dan sve brze oporavak ide... Svu srecu zelim,... 
    Mogu sami reci svaka od nas da zna da ce na kraju zavrsit na carskom odmah bi ga dogovorila  a ne mucit se danima pa opet na njega... Al ne znamo kako ce ici...  Prosla si tezak put al najbitnije da je na kraju zavrsilo dobro. 

  • Avatar sd0302

    sd0302

    Broj poruka: 27

    Prijavi adminu

    Hvala vam svim!❤
    Vec smo dosta bolje, jucer smo stigli kuci cak, a mislila sam da cemo bit minimalno 5 dana i bas me razveselilo da idemo doma😄
    Sad se mazimo, pazimo i jaaako puno volimo, muke s poroda ostavljamo iza sebe❤

    Prva bebica- 26.08.2021. 💙👶🏻

  • Avatar Mallla

    Mallla

    Broj poruka: 6880

    Prijavi adminu

    Jel nam ovo ova tema gotova? Svi rodili?
    Cure bilo mi je zadovoljstvo biti dio ove teme i proći s vama ovo najljepše razdoblje života!
    Pozivam sve koji žele da nam se pridruže na novoj temi novog najljepšeg razdoblja u životu...tema je Mame i bebe ljetnice 😘

    url=https://lilypie.com]

  • Avatar Negativ.Ljubavi

    Negativ.Ljubavi

    Broj poruka: 676

    Prijavi adminu

    Draga Mallla, čini se da je gotova... Kako kaže jedna pjesma... Laku noć, dame i gospodo, bilo mi je zadovoljstvo glupirati se za vas sve ove godine 🙈 OK, u našem slučaju mjesece 😜
    Sretno svima u novim izazovima ❤️

  • Avatar Aneee

    Aneee

    Broj poruka: 3146

    Prijavi adminu

    Dugo vremena sam priželjkivala da budem dio jedne trudnicke teme....i to sam i bila na kraju. Zato nikad neću da zaboravim na ovu temu, naše ljetnice 2021 ❤❤❤
    Predivna ekipa i super cure su bile na ovoj temi 🥰
    Nadam se da ćete se sve pridružiti i na drugoj nam temi mame i bebe ljetnice 2021 ❤

    👱🏼‍♀️ 28 god
    🧔🏻 31 god
    👶 💙2021💙
    01.2022. krenuli na bebu br.2 🙏🏼🤗

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.