LJETNE BEBE 2020

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar mimoza

    mimoza

    Broj poruka: 1358

    Prijavi adminu

    Dora razumijem te, mislim da je nama s mpo jos nekako gore, jer znamo koliko nam je trebalo muke da dodjemo do ovog trenutnog stanja i sama pomisao da to sve opet prolazimo je stvarno tesko. Ali dat ce Bog da provedemo uspjesno trudnocu i porod i da ako Bog da opet dodjemo za par godina s novom blasticom 😊🤗
    Mrvicak ja jos nikad nisam uspjela uhvatiti otkucaje i odustala. Mozda cu pokusati opet za 2-3 tjedna.

    [lilypie.com]

  • Avatar diVas89

    diVas89

    Broj poruka: 72

    Prijavi adminu

    mrvičak šaljem ti svu pozitivnu energiju svijeta i da sve prođe i bude u najboljem redu!
    Vjerujem da će biti sve dobro, kao što Dora4 kaže junačka je bebica sad. 

    [lilypie.com]

  • Avatar Dora4

    Dora4

    Broj poruka: 2636

    Prijavi adminu

    Mimoza, rijeci ti se pozlatile :) hvala ti! :*
    diVas, thx, za tunu i sir znam, al bas su me mucili sampinjoni hahah 
    Ne znam za kombinirani, jos nisam stigla u taj tjedan, ali ako ti u medjuvremenu odradis-pliz sve detalje napisi :)
    Mene izluduje neorganiziranost saltera za laboratorij u Petrovoj, doslovno se ne zna tko pije tko placa, u pon se brojevi prakticki nisu micali uopce (2 broja u 25min), ova sto pika na salteru 2 je oko 8 i 15 izasla van sa pecivom u rukama!!!, ova dolje na ogttu se presetavala, a treca, sa upisa u salter je bila ljuta ko pas jer joj je stekao sustav non stop i jos je svakih 15ak min ona presla u salter 2 izvadit krv ..i naravno na sve to propuh za ubit vola…
    Zato razmisljam dal da mi moj dr.izmjeri nuhalni pa da krv odem izvadit u breyer za 360kn i NULA potrosenih zivaca..

  • Avatar Acqua

    Acqua

    Broj poruka: 84

    Prijavi adminu

    Bok trudnice, evo opet ja. Danas puna pitanja. Ginekologica mi je savjetovala da odem jedan period na mirovanje zbog određenih situacija. Koliko sam shvatila, ako odem na mirovanje pa ga prekinem rušim si prosjek plaće? To znači da kad otvorim porodiljni, neću 6 mjeseci primati punu placu nego prosjek koji sam imala na cuvanju + dok sam radila (tj tih unazad 6mjeseci). Hvala unaprijed na odgovoru :)

  • Avatar Dora4

    Dora4

    Broj poruka: 2636

    Prijavi adminu

    Acqua

    Bok trudnice, evo opet ja. Danas puna pitanja. Ginekologica mi je savjetovala da odem jedan period na mirovanje zbog određenih situacija. Koliko sam shvatila, ako odem na mirovanje pa ga prekinem rušim si prosjek plaće? To znači da kad otvorim porodiljni, neću 6 mjeseci primati punu placu nego prosjek koji sam imala na cuvanju + dok sam radila (tj tih unazad 6mjeseci). Hvala unaprijed na odgovoru :)


    Da, neces imat punu placu onda..
    Moras li bas na bolovanje ili mozes uzet godisnji ako imas sto? I zasto bi te nakon otvaranja komplikacija uopce vracala radit, koliko sam skuzila, to bas i nije praksa..jednom kad ti otvore komplikacije onda si na njima do kraja..ali pricekaj da se javi netko upuceniji, mozda ne govorim 100% tocno

  • Avatar Acqua

    Acqua

    Broj poruka: 84

    Prijavi adminu

    Dora4

    Acqua

    Bok trudnice, evo opet ja. Danas puna pitanja. Ginekologica mi je savjetovala da odem jedan period na mirovanje zbog određenih situacija. Koliko sam shvatila, ako odem na mirovanje pa ga prekinem rušim si prosjek plaće? To znači da kad otvorim porodiljni, neću 6 mjeseci primati punu placu nego prosjek koji sam imala na cuvanju + dok sam radila (tj tih unazad 6mjeseci). Hvala unaprijed na odgovoru :)

    Da, neces imat punu placu onda..
    Moras li bas na bolovanje ili mozes uzet godisnji ako imas sto? I zasto bi te nakon otvaranja komplikacija uopce vracala radit, koliko sam skuzila, to bas i nije praksa..jednom kad ti otvore komplikacije onda si na njima do kraja..ali pricekaj da se javi netko upuceniji, mozda ne govorim 100% tocno


    Pa trenutno imam te neke tegobe, ali ko ako se smire mogu natrag raditi. Mozda me ne bi tjerala natrag, ali imala bi tu mogucnost. Mogu uzeti godisnji, ali smatra da taj broj dana nije dovoljan. Hvala ti puno na info, onda se def vise isplati ostati na mirovanju.

  • anav05

    Broj poruka: 1507

    Prijavi adminu

    Dora4

    Jel smijemo jest sampinjone?


    Zasto ne?
    Ja jedem…

  • Avatar Vrapčić123

    Vrapčić123

    Broj poruka: 4426

    Prijavi adminu

    Da Zaraa baš zbunjujuće, no u konačnici je bitno da je sve ok. Prijateljica koja treba roditi za 4 tjedna kaže da joj se beba (uzv) uskladio sa menstruacijom tek neki dan na pregledu, do sada joj je stalno bilo odstupanje od 7-10 dana. A pitah i stariju sestru, kaže da su žene često zbunjene oko tih termina. Ali i ona kaže, bitno da je sve ok, ionako nećeš roditi po terminu! 😂
    Mrvičak sad si me uplašila? To sa srčekom misliš u prošloj trudnoći? Sada ti je sve ok nadam se! 

    https://lb1m.lilypie.com/07MVp2.png [lb1m.lilypie.com]

  • anav05

    Broj poruka: 1507

    Prijavi adminu

    Acqua

    Bok trudnice, evo opet ja. Danas puna pitanja. Ginekologica mi je savjetovala da odem jedan period na mirovanje zbog određenih situacija. Koliko sam shvatila, ako odem na mirovanje pa ga prekinem rušim si prosjek plaće? To znači da kad otvorim porodiljni, neću 6 mjeseci primati punu placu nego prosjek koji sam imala na cuvanju + dok sam radila (tj tih unazad 6mjeseci). Hvala unaprijed na odgovoru :)


    Koliko ja kuzim,primas prvih 6 miseci punu placu koja je prosjek zadnje tri place prije onih 45 dana koji min. prije mozes ici, a iducih 6 miseci 70% do max. 5400 kn (od 1.4.2020.).

  • Avatar Vrapčić123

    Vrapčić123

    Broj poruka: 4426

    Prijavi adminu

    diVas89

    Koliko znam, šampinjone smijemo.
    Ono što sam ja izbacila je tuna iako sam se prije ubijala u njoj i pojedine ribe, meki sirevi koji nisu pasterizirani i to je to.
    Cure, tko je prošao probir u Petrovoj?
    Za što se pripremiti (osim na propuh ), koliko se nalazi čekaju? Sve što vam pada na pamet, pišite


    DiVas89 obuci skijašku opremu i neku kacigu stavi na glavu, jedino si tako sigurna od tog propuha u Petrovoj. 😂 A za probir ti ne znam ništa reći na žalost. 

    https://lb1m.lilypie.com/07MVp2.png [lb1m.lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.