LH trakice srednje osjetljivosti - iskustva?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar _svjesna

    _svjesna

    Broj poruka: 1236

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure, i ja sam kupila trakice 20IU osjetljivosti, i konstantno imam poprilično tamnu testnu crtu, svakog dana ciklusa. Dakle, nikada nije slabo vidljiva nego se vidi jako, ali ipak ne jače od kontrolne crte.
    Imam PCOS i molim vas za savjet koje trakice da uzmem? Ovo su neke ljubičaste sa ebaya.

    [lilypie.com]

  • Avatar Petraaa

    Petraaa

    Broj poruka: 295

    Prijavi adminu
    Mozes probati upisati  na ebay lh 40mIU/ml pa eventualno s tim da probas, mislim da ima i od 30 ili 35mIU..ja imam ove od 20mIU/ml zelene s ebaya i super su mi ali nemam PCOS..probat cu vidjet imam li taj seller jace pa ti posaljem link i super je jer dodu za 3-4 dana iz UK 😉 evo ovako ti me i izgleda s tim zelenim od 20mIU
  • Avatar Petraaa

    Petraaa

    Broj poruka: 295

    Prijavi adminu

    http://www.ebay.co.uk/itm/ONE-STEP-Ovulation-Pregnancy-Tests-Kits-Free-Fertility-Chart-/140551414727 [ebay.co.uk]
    Evo tu si mozes odabrat osjetljivost LH testa, s obzirom na PCOS mozda bolje da uzmes manje osjetljiv (30 ili najbolje 40mIU) i stignu stvarno jako brzo u roku 3-4 radna dana 😉

  • Avatar _svjesna

    _svjesna

    Broj poruka: 1236

    Prijavi adminu

    Hvala puno, možda da uzmem 30mIU? Bojim se da mi ove od 40 neće pokazati ništa? :/

    [lilypie.com]

  • Avatar Petraaa

    Petraaa

    Broj poruka: 295

    Prijavi adminu

    E to ti ne bih znala, probaj naruciti  za pocetak samo par komada od 30 i par komada od 40 pa piski na obje jedan ciklus pa ces vidjet koje su ti bolje i onda ces za sljedeci znat koje trebas naruciti ( drzim fige  da ti nece ni trebati za sljedeci ciklus 🤞) 😉

  • Avatar _svjesna

    _svjesna

    Broj poruka: 1236

    Prijavi adminu

    Još uvijek sam na čekanju 1 mjesec nakon spontanog u novembru, pa od aprila krećemo u nove pobjede, hoću da pratim naredni ciklus kada je ovulacija. hvala ti mnogo :)

    [lilypie.com]

  • Avatar Petraaa

    Petraaa

    Broj poruka: 295

    Prijavi adminu

    _svjesna

    Još uvijek sam na čekanju 1 mjesec nakon spontanog u novembru, pa od aprila krećemo u nove pobjede, hoću da pratim naredni ciklus kada je ovulacija. hvala ti mnogo :)


    Ma nema na cemu! Svu srecu ti zelim da uspije iz prve! 😚

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.