Lh trakice 2.dio

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji

Marinalin

Broj poruka: 1476

Prijavi adminu

Taj koji pokazuje dva dana koristim i ja
    Al ja radim oko 18h😂
    I kad pokaze smajl bacam se u akciju sljedeca 4 dana
    Jer ta dva dana kad clear blue pokaze jos nije pik😱

[lilypie.com]

• Tonia

Broj poruka: 139

Prijavi adminu

Ja sam jos uvijek u sjenama https://ibb.co/892zXGv [ibb.co] Danas mi je 12dpo…po mojim procjenama bi M sutra trebala doc jer inaće dođe 13dana poslije o… Ovaj mj mi je o bila na 27dc pa aplikacija kaze da M treba doc u pon… Kupila sam cb al jos se nekak suzdrzavam 

[lilypie.com]

ana.b.

Broj poruka: 553

Prijavi adminu

Ninuska

Evo jedno pitanje, dame koje koristite clear blu, digitalni ovulacijski test, kada piskite? Ujutro, navecer? Postoji li doba dana koje se treba prakticirati za te testu e 🤔

Ja ga koristim i radim kao i upustvima samo u jutro 

[daisypath.com]
    [lilypie.com]

Malamala

Broj poruka: 57

Prijavi adminu

Evo meni doktor pogledao hormone. Kaze da su u redu. Nije mi jasno, rekao je fa je prije dva tjenda folikul bio 24mm a sada 19mm da je kao djelomocno prsnuo.. Endometrij je kao ok nek pricekam o jos ovaj mjesec da mu sve izgleda povoljno. Ako ne onda na vađenje još jednog hormona i onda klomifen. 😔

Mala

ana.b.

Prijavi adminu

Jasamja čestitam na plusicu, najbolji poklon ikad za valentinovo 😊😊

[daisypath.com]
    [lilypie.com]

• Ninuska

Broj poruka: 67

Prijavi adminu

Marinalin

Taj koji pokazuje dva dana koristim i ja
    Al ja radim oko 18h😂
    I kad pokaze smajl bacam se u akciju sljedeca 4 dana
    Jer ta dva dana kad clear blue pokaze jos nije pik😱

Super, hvala na objasnjenju, evo sada sam radila, nema jos smajlica. Nadam se da cu ga uhvatiti 🤞🤞

Marinalin

Broj poruka: 1476

Prijavi adminu

Ana b ja sam ovdje na forumu i svugdi cula da se lh testovi rade popodne😱😱😱

[lilypie.com]

ana.b.

Prijavi adminu

Da ali u upustvima kod cb piše u jutro da se radi pa zato i radim samo u jutro 🤷🏼‍♀️
    Ja ovo valentinovo baš i nemam sreće 🤒🤒
    [ibb.co]

[daisypath.com]
    [lilypie.com]

Mallla

Broj poruka: 2814

Prijavi adminu

Jasamja čestitam! Neka bude školski!
    Ana.b. Šta bi? Neka viroza te čapala.
    Lovci na sjene, ja sam došla u fazu da uopće ne vjerujem ni jednom trakica testu…. U zadnje vrijeme ne da samo bacaju sjene nego daju i roza crte a trudnoće nema…. Tako da im više uopće ne vjerujem niti malo… Čak pomišljam da su greškom na LH testove napisali HCG 😂😂😄 Meni menga kraju pa polako počinju nove nade… A kako meni ciklus traje 100 godina, očekujem O za 10ak dana… 

[lilypie.com]
    [lilypie.com]

Irma90

Broj poruka: 117

Prijavi adminu

nikky18

Inace su mi ciklusi u neredu skroz 35 do 45 dana ,ali nisu bolni i sad osjetim da me probala lijevi jajnik pa desni ,grudi me bole dosta..

Ne želim da ti stvaramo paniku bezveze… Samo ti testiraj trekice pa vidi do kraja ciklusa. Radi ih svaki dan u isto vrijeme.
    I najbolje ti je da si ih slikaš svaki put pa da možeš imati za usporedbu. 
    Preporučam ti i da si mjeriš bazalnu temperaturu - jer će ti ona jasno reći kada je O (skineš si aplikaciju Fertility friend).
    Meni je doc rekla da ovaj ciklus imam folikul na lijevom jajniku - i osjećala sam da me on žiga. Inače skoro svaki mjesec osjetim desni 😁

[lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.