Laparaskopija jajovoda...

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Annna26

    Annna26

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    Dobar dan drage žene, imam jedno pitanje.. Naime prije 2 godine sam završila sa teškom upalom jajovoda gdje mi je taj jajovod izvađen a drugi je ostao pod pricom da je taj neprohodan isto. Mjesec dana od operacije doktor je rekao da on nije siguran jer je neprohodan ili ne što je mene bacilo u nedoumicu.. Napravila sam privatno sono hsg gdje mi je doktor rekao kako je preostali jajovod prohodan i tekucina prolazi bez problema.. Suprug je radio spermiogram i prvo je bila oligospermija pa asthenozoospermia.. Zanima me jeli od vas koja  imala slicno iskustva i jeli uspjela zatrudnjeti prirodno.. Mi pokušavamo ali ništa se ne dešava.. Hvala

  • vickivale

    Broj poruka: 352

    Prijavi adminu

    Suprug ti ima dijagnozu koja može objasniti zašto ne dolazi do začeća, neovisno o jajovodima. Pitanje je koliko imate snage i vremena za pokušavati, nekad se nekome i dogodi spontana trudnoća iz ovakvih nalaza a češće ne. 
    Nećete pogriješiti ako se javite specijalistu humane reprodukcije.
    Ukoliko par koji je mlađi od 35 godinu dana ima nezaštićene spolne odnose a ne dolazi do trudnoće neovisno o dijagnozi ( čak i ako nemaju nikakvu dijagnozu) to je indikacija za potpomognutu oplodnju

    Dvojajcane blizanke 🍒
    [lilypie.com]

  • Avatar Annna26

    Annna26

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    Ahaa hvala puno ☹️

  • Avatar Jelena1122

    Jelena1122

    Broj poruka: 8

    Prijavi adminu

    Annna26

    Dobar dan drage žene, imam jedno pitanje.. Naime prije 2 godine sam završila sa teškom upalom jajovoda gdje mi je taj jajovod izvađen a drugi je ostao pod pricom da je taj neprohodan isto. Mjesec dana od operacije doktor je rekao da on nije siguran jer je neprohodan ili ne što je mene bacilo u nedoumicu.. Napravila sam privatno sono hsg gdje mi je doktor rekao kako je preostali jajovod prohodan i tekucina prolazi bez problema.. Suprug je radio spermiogram i prvo je bila oligospermija pa asthenozoospermia.. Zanima me jeli od vas koja imala slicno iskustva i jeli uspjela zatrudnjeti prirodno.. Mi pokušavamo ali ništa se ne dešava.. Hvala


    Cula sam da casna sestra ljubica ima pripravke na biljnoj bazi koji mogu popraviti spermiograme. 

    Pokušavamo 1,5g.
    Laparaskopija: izvaden desni jajovod-hidrosalpinks.
    Lijevi jajovod-zacepljen ali nisam ga dala van, bar zasad. Zelim probati sve prirodne lijekove ako postoji mogućnost da postane prohodan. 🤗 Trenutno koristim pripravke časne sestre Ljubice.
    jelenaznj@yahoo.com

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.